Bedava internet

Toplam Fiyatı 72 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

03 Eylül 2019
Toplam Fiyatı 72 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

Android telefon ve tablet kullananlar için Toplam Fiyatı 72 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Android Oyun ve Uygulama. Bundan sonra her hafta düzenli olarak sizlerle paylaşacağımız kısa süreliğine ücretsiz Android oyun ve uygulama haberlerine teknoloji haberleri kategorisinden ulaşabilirsin.

MP3 Cutter Ringtone Maker

Satış fiyatı: 7,39 TL

Bu uygulama adından da anlayacağınız gibi uygulama sayesinde Android cihazınızda bulunan MP3 dosyalarınızı istediğiniz yerinden kırparak zil sesine dönüştürüp, Whatsapp gibi uygulamalardan arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Face Animator

Satış fiyatı: 12,99 TL

Çektiğiniz fotoğraflarla uğraşmayı seviyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama ile yapabileceklerinizi videodan izleyebilirsiniz.

Game Accelerator

Satış fiyatı: 1,89 TL

İsminden anlayacağınız gibi Game Accelerator sayesinde Android cihazınızda bulunan oyunları normalde olduğundan çok daha hızlı çalıştırmana yarar.

Colorzzle

Satış fiyatı: 3,39 TL

Minimal grafik özellikleri ile oyunculara farklı bir puzzle deneyimi sunan Colorzzle oyununda görev, benzer renkleri bir araya getirip ilerlemeye çalışmak. 100’ün üzerinde farklı bölümü olan bu oyunu hemen yükleyin.

Kayıp Hazine’nin İzinde

Listedeki en pahalı Android oyun bu oldu.

Satış fiyatı: 21,99 TL

Oyun içinde kullanılan grafikler sizi çok etkileyecek. Bulmaca tarzı zeka oyunları sevenler için gizem dolu hazine oyunu.

Pixel Blade Vip

Satış fiyatı: 5,99 TL

Pixel Blade, kendi özel karakterini oluşturarak, görevler yapabileceğin karakterini geliştirebildiğin mobil bir RPG oyunudur. Oyunda Minecraft esintileri bir hayli çok.

Sudoku Bulmaca Ultimate

Satış fiyatı: 18,99 TL

Klasik Sudoku oyununun farklı büyüklükler ve farklı zorluklarda bölümleri olan versiyonudur. Sudoku oynamayı sevenler hemen yükleyebilir.

Yukarıdaki 7 uygulamanın toplam satış bedeli 72 TL’dir fakat kısa süreliğine ücretsiz yükleyebilirsiniz. Ek olarak aşağıdaki uygulama ve oyunları da yükleyerek seriyi 10’a tamamlayabilirsiniz.

  • Ultimate Food Value Diary
  • Lecture Notes
  • Riptide GP: Renegade oyunu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.