Bedava internet

Toplam Fiyatı 83 TL Olan Android 8 Uygulama ve Oyun Bedava

03 Eylül 2019
Toplam Fiyatı 83 TL Olan Android 8 Uygulama ve Oyun Bedava

Android cihaz kullanıcıları için toplam fiyatı 83 TL olan android 8 Uygulama ve Oyun kısa süreliğine bedava. Bu uygulamalar içinde işinize yarayacak olanları hemen yükleyebilirsiniz.

Bu tür Oyun ve ücretsiz uygulama listeleri teknoloji haberleri kategorisinde sizlerle paylaşılacaktır. Android telefon ve tablet kullanan cihaz sahipleri bu uygulamalardan faydalanabilir.

iCamera Best Selfie & Panorama Camera HD

Normal Fiyatı: 18,99 TL

Basit arayüzü ve sorunsuz kullanıcı deneyimine önem veren bu uygulama ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. Kendine özel efektleri ile fotoğraflarınızı çok havalı bir hale getirebilirsiniz.

Calmly Writing Notepad Pro

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Notlarınızı, e-postalarınızı, mesajlarınızı ve daha birçok şeyi yazarken size hızlı ve basit bir not tutma olanağı sağlayan Calmly Writing Notepad Pro, oldukça kullanışlı bir uygulama.

Mydolist: Daily Checklist Pro

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Mydolist: Daily Checklist Pro, günlük işlerinizi planlamak için basit ve hızlı bir kontrol listesi yapımcısıdır. Görev listenizi basit bir şekilde düzenleyip işlerinizi hatırlatır.

Cubes

Normal Fiyatı: 6,79 TL

Oyunun asıl, hareketli küplerle gözüken resmi tamamlamanız gerekiyor. Oyunun ilk seviyeleri, çok basit olsa da ilerleyen bölümlerde daha da zorlaşıyor.

Hexasmash 2

Normal Fiyatı: 1,99 TL

Platform bulmaca türünde bu oyunda bulmacaları çözmene yarayacak portallar, TNT patlayıcıları, zaman ayarlı bombalar, mıknatıslar ve daha birçok element bulunmakta. Yükleyip hemen oynamaya başlayabilirsin.

Night Survivor PRO

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Hayatta kalma oyunu sevenler için, macera türündeki bu oyunda 5 farklı zombi türü ve 28’den fazla farklı seviye bulunmakta. Oyunda ise zombi kıyameti sonrası dünyada bir sırt çantası ile başlayıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Merge Battle Plane Pro

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Fantastik oyun sevenler için Uzay gemisi, uçak, galaktik savaş ve macera hayranları için heyecan verici bir oyun. Tablet ya da telefona yükleyip hemen oynayabilirsin.

A Dark Dragon

Normal Fiyatı: 10,99 TL

Oyunda kendi köyünüzü korumanız gerekiyor ve halkınızı hastalıklardan korumaya çalışıyorsunuz. A Dark Dragon, karakter gelişimine açık bir oyun ama oyunun karanlık ve zor olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.