Bedava internet

Türk Telekom 1 yıl boyunca Her ay 3 GB Bedava internet

06 Eylül 2019
Türk Telekom 1 yıl boyunca Her ay 3 GB Bedava internet

Türk Telekom’dan 1 yıl boyunca bedava 3 gb bedava internet kampanyası. Kampanya şartlarına uygun olan abonelere her ay bedava 3 gb cepten internet tanımlanacaktır.

3 GB hediye kazanacağınız Gel Kazan Kampanyası’ndan 30.05.2019 tarihi itibariyle, kampanya tarihleri içerisinde numara taşıma, yeni hat alımı yapan ve ön ödemeli hattan, faturalıya geçiş işlemi yapıp belirtilen tarifelere gelen aboneler faydalanabilir. Abone faturasızdan faturalıya geçişte ilgili paketlerden birini seçmezse kampanyadan faydalanamayacaktır. Güncel kampanyalardan yararlanmak için bedavagb.com sayfasında yer alan Türk Telekom kategorisine göz atmayı unutmayın.

Türk Telekom Gel Kazan 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Faturalı hatta yeni gelen aboneler Cebimde 5GB, Selfy’nin Sosyal Large ve Selfy’nin Sosyal XLarge paketlerinden birine kayıt olmaları halinde 12 fatura dönemi boyunca 3 GB cepten internet hediye edilir.

  • Yukarıda belirtilen kampanya şartlarına sahip olan abonelerin hatlarına internet hakkı otomatik olarak yüklenir. Kampanya tanımlanmasının başarılı şekilde tamamlanmasının ardından ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır, bahsedilen bilgilendirme mesajından sonra kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabileceksiniz.

Kampanya ile verilen kullanım hakları 12 fatura dönemi boyunca her dönem yeniden tanımlanır, 12 fatura dönemi sonunda ise yenilenmez, sona erer. Her abonenin yalnız 1 defa kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır. Kampanyasını iptal eden ya da kampanyası iptal olan aboneler kampanyaya tekrar katılamayacaktır.

Nasıl İptal Edilir?

Olur da kampanya haklarını iptal etmek istersen 12 fatura dönemi boyunca 3GB cepten internet faydasına sahip abonelerin IPTAL GEL KAZAN 3GB yazıp 5101’e SMS göndermen yeterli olacaktır.

Kalan internet hakkını sorgulamak için INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermen gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.