Bedava internet

Türk Telekom 4.5G ile Aylık 30 GB Bedava internet

06 Ağustos 2019
Türk Telekom 4.5G ile Aylık 30 GB Bedava internet

Türk Telekom 2019 yılında yaptığı 4.5G kampanyası ile aylık 30 GB bedava internet hediye ediyor. Hediyeden yararlanmak için 4.5G geçiş yapmanız gerekir.

1 ay geçeli olacak hediyenizi dilediğiniz saat aralığında, istediğiniz uygulamada kullanabiliyorsunuz. Kullanmadığınız haklar geçerlilik süresinde otomatik siliniyor. Hala 4.5G geçmediyseniz şimdi tam zamanı. Hemen türk telekom cep merkezlerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alın kampanyadan yararlanmaya siz de başlayın.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin ve 30 gün geçerli 30 GB hediye mobil internet kazanın. 4.5G’ye geçip daha hızlı internet kullanmaya hemen başlayın. Üstelik 4.5G deneyiminizde kullanabileceğin aylık 30 GB bedava internet paketi de hediye. Kampanya içeriğinde bireysel faturalı abonelere özel 30 gün geçerli 30 GB hediye cepten internet sunulur. Yani kampanyadan bireysel faturalı aboneler yararlanabileceklerdir.

 • Fırsattan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil abonesi olan ve kampanya şartlarına uygunluk sağlayan bireysel faturalı aboneler faydalanacak.

4.5G Aylık 30 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanabilmek için gerekli uygunluklara sahip olmanız gerekir. Daha sonrasında aşağıdaki sms yöntemi ile kampanyaya katılabilirsin.

 • 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin.
 • Hattınıza gelecek olan internetin tanımlandığına dair bilgilendirmeden sonra kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ücretsizdir.
 • Ticari gelir elde etmek için kullanılamaz.

Kampanya içeriğiniz sadece yurt içinde geçerli olacaktır.

Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Bu tür kampanyalara ihtiyaç ve gereksinim duyuyorsanız sayfa bildirimlerini kabul edin. Daha sonrasında yeni bir kampanya yayınladığımızda sizlere bildirim gelsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Seher GÜN dedi ki:

  30 GB bedava interneti bende istiyorum. Gönderim yaparsanız bayram harçlığı gibi olur. Şimdiden teşekkürler

 2. Serhat ÇEPNİ dedi ki:

  Benim Türk Telekom hattım var. Bende bu hediye gb olayından faydalanabilirmiyim?

 3. Arzu dedi ki:

  Bayram kampanyası için teşekkürler. Bedava gb ları bu senede almaya devam ediyoruz.

 4. Hayal dedi ki:

  Yeni yapılan kampanyalar içine keşke şu an ki aktif 4,5 lileri de alsalardı daha iyi olurdu. Bende istiyorum banada gönderim yaparmısınız

 5. Yavuz Aslan dedi ki:

  Yeni hediye paketlerinden bende istiyorum. 30 GB çok iyiymiş.

 6. Betül DEMİRKOL dedi ki:

  4,5 G Hizmetinden faydalanmanın tam zamanı. Bekliyordum böyle bir bayram sürprizi teşekkürler bedavagb. Sayenizde hep kazanıyorum

 7. Cennet Gözlü dedi ki:

  SMS ile 30 GB internet kazandım inanamıyorum. Teşekkürler bedavagb.

 8. İsyankar dedi ki:

  1 Aylık 30 GB harca harca bitmez. Yok böyle bir kampanya Tebrikler. Türkcelciim gör bunları

 9. Nur Hasibe dedi ki:

  Çok mutlu oldum inanın gelmez zannediyordum bir anda şu an hattımda 30 GB internetim var. harikasınız

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.