Bedava internet

Türk Telekom 4 GB Cepten internet

06 Eylül 2019
Türk Telekom 4 GB Cepten internet

Türk Telekom tarifenize ek 4 GB internetin fiyatı 23 TL’dir. Bu paketi satın almak için aktif kullandığınız bir tarife olması gerekir. Güncel kampanyalara katılarak da hediye internet alma şansınızı deneyebilirsiniz. Sil süpür kampanyasına her hafta katılıp hediyeler alabilirsiniz.

Telefon cihazı üzerinden konuşma, mesajlaşma hizmeti veren mobil operatörlerin hizmetlerine son dönemlerde internette girmiştir. Bundan kısa süre önceye kadar sadece bilgisayarlar üzerinden kullanılan internet artık cep telefonlarıyla daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Aslında mobil operatör hizmeti cep telefonu cihazı ile alakalı değildir. Haberleşme sistemini kapsayan genel bir ağdır. ağın aktivite edilmesi için bir cihaza ihtiyaç vardır. O cihaz da cep telefonudur. Ülkemizde mobil operatörler 3G’yi aktif olarak kullandı.

GSM Operatörleri

Bu Artık dünya üzerinde gelişmiş ülkelerin kullandığı 4,5 G kullanılmaktadır. İletişimdeki hızın artışını göstermektedir. Mobil operatörler cep telefonlarında konuşma, mesajlaşma ve internet için özel paketler hazırlamaktadır. Hazırlanan tarifelerin içeriği birbirinden farklıdır. İçeriği farklı olduğundan dolayı fiyatları da farklılık gösterir. Tarifelerde limit aşımları yaşanabilmektedir. Limit aşımında ödenen miktarlar çok daha yüksek olduğundan faturalar kabarık gelebilir. Bunu önlemek için GSM operatöründen limit aşımını engellemek için bilgilendirme mesajı talebinde bulunulabilir. Limit aşımı yaşamamak için ayrıca kullanımın yoğun olduğu işlev daha yüksek alınabilir. Örneğin çok konuşan kişi dakikası fazla olan tarifeyi seçmelidir.

Türk Telekom 4 GB Cepten internet Nasıl Yapılır?

  • Paketi satın almak için EK4GB yaz 5555‘e gönder. Paket ücreti 23 TL’dir.

Ek internet Paketi’nden; Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşerim ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden aşağıdaki şartları sağlayanlar yararlanabilecektir.

Güncel kampanyalardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan bedavagb.com sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.