Bedava internet

Türk Telekom Abonelerine 5 Akıllı Saat Hediye ediyor

17 Eylül 2019
Türk Telekom Abonelerine 5 Akıllı Saat Hediye ediyor

Türk Telekom Abonelerine 5 Akıllı Saat Hediye ediyor, ArayanıBil Plus Çekiliş Kampanyası ile bu fırsattan siz de faydalanabilirsiniz. Kampanya hakkında detayları bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Güncel diğer kampanyalar için Türk Telekom bedava internet kategorisini inceleyebilirsin. Buradan kendine uygun fırsatlarla dolu kampanyalara katılıp hediyeni alabilirsin.

Kampanya hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek için Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çekiliş 06.08.2019 (Saat:00.01)-06.11.2019 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleşmektedir.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi

ArayanıBil Plus’a abone olanlar veya aboneliğini yenileyenler 5 Samsung Galaxy A50 akıllı telefondan veya 5 Samsung Galaxy Watch Active akıllı saatten birisine sahip olmak için çekiliş hakkı kazanıyor. Siz de kampanyaya katılın, hem hiçbir aramayı kaçırmayın hem de bu muhteşem hediyelerden birisini kazanma şansı yakalayın!

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olup ya da abonelik yenileyerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 6 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus

Rehberinizde yoksa, ArayanıBil Plus’ta var. Telefonunuz kapalıyken veya telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde sizi kimin (ad ve soyad bilgileriyle), kaç kere ve ne zaman aradığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aradığınız numara kapalıysa, aradığınız kişi telefonunu açtığı an bilgilendirilirsiniz. ArayanıBil Plus aylık abonelik ücreti KDV ve ÖİV dahil 3,49 TL, 6 aylık abonelik ücreti KDV ve ÖİV dahil 17,49 TL’dir.

Kampanya kapsamında çekilişe katılarak verilen hediyelerden birini kazanmaya hak kazanırsınız.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.