Bedava internet

Türk Telekom Aşmayan 3 GB Tarifesi

01 Eylül 2019
Türk Telekom Aşmayan 3 GB Tarifesi

Türk Telekom’da faturasız hattan faturalıya geçecek olan aboneler için ortalama bir tarife önermemiz gerekirse, Aşmayan 3 GB Tarifesini önerebiliriz.

Nedeni ise dakika, sms ve internetin hemen hemen ortalama bir kullanıcıya yetecek şekilde olması. Evinde interneti olan ve dışarıda çok fazla mobil internet tüketmeyen Türk Telekom Gsm operatörü müşterileri bu paketi seçebilir. Bildiğiniz gibi evinde Wifi olanlar tarife internetini daha az kullanıyor. Nedeni ise evdeyken Wifi üzerinden internet kullanımlarını gerçekleştiriyor oluşu. Türk Telekom’da faturalı hatta geçiş yapmayı düşünen abonelerin yararlanabileceği Aşmauan 3 GB tarifesi fiyat bakımından da oldukça cazip.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 3 GB Paketi

Tarifeye taahhütlü yani 12 ay kalma sözü veren aboneler 25 TL ücretle faydalanabilirler. Taahhütsüz kullanım yapacak aboneler ise 40 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyalı kullanımınız neticesinde 15 TL indirim yapılmaktadır.

Taahhütlü Aylık Ücret25 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret40 TL
Aylık Cepten İnternet3 GB
Aylık Her Yöne Görüşme Süresi 750 DAKİKA
Aylık Her Yöne SMS750 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesiİnternet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
Diğer aşım ücretleriTarife aşmayan tarifedir

Kalan Kullanım Haklarını Sorgulama

  • Paketinizin içeriğinde kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderip sorgulama yapabilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.

Türk Telekom Faturalı Aşmayan 3 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom GSM operatörüne ait bütün yeniliklerden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.