Bedava internet

Türk Telekom Aylık 3 GB internet

13 Eylül 2019
Türk Telekom Aylık 3 GB internet

Türk Telekom Aylık 3 GB internet satın alacka olan faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanabilirler. Ücretli bir internet hakkı alacaklar Online işlemler uygulamasından bu paketi satın alabilirler.

Online İşlemler Aylık 3GB İnternet

Paketi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar kullanım haklarının tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınızda ise gün bazlı ücretlendirme yapılır. Bu paket 1 ayda bir defa satın alınabilir.

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data paketleri ilgili ek internet paketine kayıt olamayacak . Online İşlemler’e özel 4.5G Aylık 3GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 24 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler Aylık 3GB İnternet Nasıl Yapılır?

Bireysel faturalı tarifelerde bulunan aboneler, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan tüm aboneler pakete kayıt olabilecekler.

  • Online İşlemler Uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız paketi iptal etmek için IPTAL AYLIK 3GB yazıp 5555‘e ücretsiz kısa mesaj gönderin; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik tekrar eder ve yenilenir.

Ücretli bir pakettir.

  • Tarifenizdeki ya da aldığınız ek paketteki kalan internet kullanım hakkını sorgulamak için INTERNE yazıp 5555’e kısa sms gönderin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.