Bedava internet

Türk Telekom Aylık 6 GB internet

05 Eylül 2019
Türk Telekom Aylık 6 GB internet

Türk Telekom cepten faturasız internet kullanmak için 6 GB aylık kampanyasından yararlanabilirsin. Mevcut internet paketin bittiyse ya da herhangi bir tarifen bulunmuyorsa bu paketi satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cep telefonundan rahat rahat internet kullanabilmek için aylık faturasız 6 gb internet alabilirsiniz. Aldığınız internetin herhangibir kısıtlaması yoktur. Bu interneti istediğin uygulamada kullanabilirsin. Günümüzde İnstagram sosyal medya uygulaması bir hayli fazla kullanılıyor. Uygulamayı kullanırken de çokça internet harcanıyor. Bunun nedeni HD kalitede fotoğraflar, sürekli akışın yenilenmesi ve eklenmiş olan kısa videoları izlemeniz. Bu içeriklere göz attığınızda internetiniz hızlıca tükenir. İnstagram uygulamasında ne kadar internet harcadığınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol etmek için Ne kadar internet kullanıyorum? başlıklı yazımızı ziyaret edin.

Türk Telekom Aylık 6 GB internet Nasıl Yapılır?

6 GB İnternet Paketi satın almak içinAYLIK 6 GB yaz 5555’e gönder.Fiyatı 59 TL’dir.

Paket hakları yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir. Geçerlilik süresi sonuna kadar cepten 6 GB internet kullanmanıza olanak sağlanır. Kullanmadığınız haklar 30 gün yani paket bitim gününde otomatik silinir.

  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere ya da farklı bir hatta transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde otomatik silinir.
  • Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanabilirler.

Türk Telekom Aylık 6 GB internet Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Aylık 6 GB İnternet Paketi için kalan kullanım haklarını sorgulamak istersen KALAN AYLIK 6 GB yazıp 5555‘e göndermen gerekir.

Türk Telekom Aylık 6 GB Nasıl İptal Edilir?

Paketi iptal etmediğiniz taktirde tekrar eder . Aylık 6 GB İnternet Paketinin iptali için IPTAL AYLIK 6 GB yazıp 5555‘e göndermen yeterlidir. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mirze dedi ki:

    Ücretsiz deyilmi

    1. Admin dedi ki:

      Bu ücretli bir paket, ücretsizlerin yanında hediye yazar. Türk Telekom hediyelerine ” Türk Teleko ” Kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.