Bedava internet

Türk Telekom Aylık Kamu 4 GB internet

14 Eylül 2019
Türk Telekom Aylık Kamu 4 GB internet

Türk Telekom Aylık Kamu 4 GB internet ile Kamu tarifesi kullananlar bol GB’ı uygun fiyata satın alabiliyorlar. Sadece kamu tarifesi kullanan Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Faturalı Kamu paketi kullanan müşteriler interneti bittiğinde ya da daha fazla internet kullanmak istediğinde bu internet hakkını satın alabilirler.

Ücret ödemeden internet kampanyalarına katılarak internet alabilmek için Türk Telekom Bedava internet kategorisindeki kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom internet sitesinden bu kampanyaya İnternet > Cepten Faturalı Ek İnternet > Tarifenize Özel Ek İnternet > Kamu 4GB İnternet bölümünden ulaşabilirsiniz. Kamu 4 GB Cepten İnternet kullanım hakkı için ayda sadece 18,57 TL ödeme yaparsınız.

Türk Telekom Aylık Kamu 4GB İnternet Nasıl Yapılır?

Online işlemler uygulamasından satın alabilirsiniz.
Sms yoluyla satın alabilmek için KAMU4GB yazıp 5555‘e gönderin.
Hattına iletilecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanabilirsiniz.
Paket hakları yurt içinde geçerlidir.
Paket ücreti 18,57 TL‘dir.
Bu ek interneti sadece Kamu tarifesi kullanan aboneler satın alabilirler.
Kullanılmayan internet hakları otomatik silinir.
Tekrar eden bir paket olduğundan iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminde yenilenir.

Türk Telekom Aylık Kamu 4GB İnternet Nasıl İptal Edilir?

Paketinizi iptal edebilmek için IPTAL KAMU4GB yazıp 5555‘e kısa SMS gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz taktirde paketiniz fatura kesiminde otomatik olarak yenilenir.

Satın aldığınız paketi iptal etmeniz halinde kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabileceksiniz. Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak faturaya yansıtılır.

Paket ücreti çıkacak olan dönem faturanıza yansıtılır. Güncel ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.