Bedava internet

Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB internet

03 Eylül 2019
Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB internet

Sadece Türk Telekom kamu tarifelerinde olanların yararlanabileceği Aylık Kamu 8GB İnternet. Kamu 8GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 31,67 TL. Mevcut faturalı aboneler bu kampanyadan faydalanamayacak. Sadece kamu paketinde olanlar satın alabilirler.

Kamu 8GB Paketinin fiyatı 21.03.2017 tarihi itibarıyla 31,67 TL olarak yenilenmiştir. Pakete kayıt olmak isteyen aboneler dilerse müşteri hizmetlerini arayarak paketi satın alabilirler. Tabi buna ek olarak sms yoluyla da satın alınabilir.

Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde yapıldıysa, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınır gün ile orantılı şekilde çıkacak olan faturana yansır.

Bu paketten bir fatura döneminde sadece bir sefer faydalanabilirsin. Mevcut internetin bittikten sonra bu ek internet paketini alarak daha uygun fiyatlı bir kullanım yaparsın.

Türk Telekom Aylık Kamu 8GB İnternet Nasıl Yapılır?

Kamu tarifesi kullanan aboneler için geçerlidir.

  • Ek internet paketini satın almak için KAMU8GB yazıp 5555‘e gönderin.
  • Paketi iptal etmediğiniz taktirde her fatura kesiminde yenilenir.
  • Paket hakları yurt içinde geçerli olacak şekilde optimize edilmiştir.
  • Bütün uygulamalarda dilediğiniz saat aralığında kullanabileceksiniz.
  • Paket ücreti kesilecek olan dönem faturanıza yansır.

Türk Telekom Aylık Kamu 8GB İnternet Nasıl İptal Edilir?

Paketinizi iptal edebilmek için IPTAL KAMU8GB yazıp 5555‘e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. İptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik tekrardan tanımlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.