Bedava internet

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

04 Ekim 2019
Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası 5 GB Bedava internet fırsatından yararlanmayı unutmayın. Faturasız hat kullanan Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Banka Yükleme 5 GB Bedava internet Kampanyası 2019

Bankalar yolu ile 40 TL yüklemelere Günlük 5 GB, 50 TL yüklemelere Haftalık 5 GB, 100 TL ve üzerinde yapacağınız yüklemelere ise Aylık 5 GB cepten internet hediyesine sahip olursunuz.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yüklemeyi yapmadan önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.​​

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli aboneler faydalanabilirler.

İnternetsiz Yaşayamayanlar

İnternetin herkesin telefonunda yer alması, sosyal medyanın bağımlılık derecesine gelmesi ile internet pek çok insanın vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulmaktadır. İnsanların bu taleplerini gören firmalar çok daha fazla internetin tanımlandığı pek çok paketi müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Hatta bazı büyük firmalar kullanıcıları için kendilerine ait uygulamaları ve sosyal medya için internet paketlerinden düşüm yapmamaktadır. Elbette bu da tercih edilirliği çok çok artırmaktadır.

Bir diğer internet vazgeçilmezliği ise tarife bitimlerinde yaşanmaktadır. Tarifeniz sona ermeden bir ay kadar önce sürekli olarak operatör tarafında aranarak bir üst tarifeye geçmeniz konusunda ikna çalışmaları yapılmaktadır. Normal şartlarda bağlanmak için dakikalarca beklediğiniz operatör size tüm detaylarını anlattığı daha çok internetli ve beş on lira kadar daha fazla olan tarifeye geçiş için mutlaka sizi ikna etmektedir. İnternet paketlerinin biraz daha çoğalması demek çok daha fazla fotoğraf ve videonuzu sosyal medyadan paylaşarak popülerliğinize popülerlik katmanız demektir. Her anını paylaşmayı seven ve internetsiz yaşayamayanlardansanız çok daha bol internetli paketleri tercih etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.