Bedava internet

Türk Telekom Benzersiz 2 GB Tarifesi

03 Eylül 2019
Türk Telekom Benzersiz 2 GB Tarifesi

Türk Telekom faturasız müşterilerin satın alabileceği Benzersiz 2 GB Paketi. 2 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve 1000 SMS haklarına bu tarife ile sahip olabilirsin.

Benim için internet kadar dakika da önemli diyorsan bu paket işini görecektir. Benim İçin İnternet, GB’larımı Seçebilmek diyenler için, Benzersiz Paketlerde yer alan Benzersiz 2 GB paketini seçebilirsiniz. Ayda sadece 29 TL karşılığında sahip olabileceğin 2 GB cepten internet, her yöne 750 DK ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da. Benzersiz 2 GB Paketi’nden hemen yararlanabilmek için Türk Telekom faturasız mobil paketlerinde olmanız gerekir. Faturalı aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar. Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız paketlerde olan müşteriler ve taraftar hat sahibi aboneler bu tarifeden yararlanabilir.

Türk Telekom Benzersiz 2 GB Paketi

Paket ile sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

Hangi Paket?Benzersiz 2GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet
Ne Öderim?29 TL / Ay

Faturasız hat kullanıcıları, mobil hattı ile alakalı bir çok özelliği Online işlemler uygulamasından kontrol edebilir.

Aboneler pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Aboneler; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanırlar. Aboneler isterlerse servisi iptal edebilirler.

Türk Telekom Benzersiz 2 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Tarifeye kayıt olmak için BENZERSIZ 2GB yazıp 5555‘e gönderin.
  • Hattınızda yeterli bakiye olduğu sürece her ay paketiniz aktif olur.
  • Kullanım hakları yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom Benzersiz 2 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Paket iptali edebilmek için IPTAL BENZERSIZ 2GB yazıp 5555‘e göndermeniz gereklidir. İptal durumunda tarife aktif durumdaysa verilen faydalar silinmez. Kullanım süresi sonuna kadar kullanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.