Bedava internet

Türk Telekom Bu tarife durması gereken yeri biliyor

06 Nisan 2020
Türk Telekom Bu tarife durması gereken yeri biliyor

Türk Telekom’dan durması gerektiği yeri bilen tarifeler. Bu tarifeler ile aşım derdine son. Duran tarifeler, mevcut dakika, sms ya da internetiniz bittiğinde kullanımı durdurur. Böylece paket aşımı yapmazsınız. Bildiğiniz gibi paket aşımı yapıldığında bunun ücreti faturanıza yansır. Kimi zaman aşım yapıldığında fatura gelmesi gerekenin çok daha fazlası olarak karşımıza çıkabiliyor.

Paket içeriği ve fiyatı aşağıdaki görseldeki gibidir.

türk-telekom-2020

Bu tarifelerde paket aşımı yok!

Türk Telekom aboneleri Aşmayan tarifeler ile paket aşım korkusu yaşamadan faturalıya geçiyor, gönül rahatlığıyla kullanım yapıyorlar.​​​

İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret23TL29 TL35 TL39 TL49 TL
İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret31 TL37 TL43 TL47 TL57 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret  43 TL49 TL60 TL64 TL​74 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  2 GB4 GB8 GB10 GB15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi Her yöne 500 dakika
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMSHer Yöne 500 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım ÜcretlendirmesiTarifedeki dakikalarınız/SMS’leriniz/internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
MMS Ücreti1,25 TL/MMS

Türk Telekom mağazalarına giderek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilirsiniz. Tarifeler yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturasızdan faturalı Aşmayan 2 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 8 GB,  Aşmayan 10 GB ya da Aşmayan  15 GB Tarifelerinden birine gelen müşteriler diledikleri zaman portföydeki daha bol internetli başka bir Aşmayan tarifeye faturasızdan faturalıya geçiş fiyatıyla geçebilmektedir. Portföydeki daha düşük internetli bir tarifeye ise geçiş yapılamamaktadır.

Güncel kampanyalar ile alakalı daha fazla bilgi ve detay almak için resmi internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.