Bedava internet

Türk Telekom Büyük Fenercell Tarifesi

11 Eylül 2019
Türk Telekom Büyük Fenercell Tarifesi

Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği Büyük Fenercell Tarifesi ile 7 GB internet Her Yöne 1000 dakika + Her Yöne 900 SMS kullanabilirsiniz. Tüm Taraftar Hatlarıyla SINIRSIZ Konuşma haklarına sahip olursun.

Türk Telekom Büyük Fenercell Paketi ile sınırsızca konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini çıkarın. Faturasız tarifelerden geçerek Büyük Fenercell Tarifesi’nden faydalanabilirsiniz.

Mobil Operatörler

Ülkemizdeki mobil operatörler abonelerine farklı kampanyalar uygulamaktadır. Bu kampanyalarda tarife ücretlerinde indirim veya daha fazla hak verilmesi gibi durumlar söz konusu olur. Mobil operatörler son zamanlarda kullanıcılarından taahhüt istemektedir. Örneğin kişi mobil operatörden bir hat aldı ve bir tarifeye dahil olduysa onu en az 1 yıl kullanacağına söz verir. Taahhüt süresi genellikle 1 yıl olur. Bazı tarifelerde 2 yıl da olabilir. Şayet abone taahhüt süresi dolmadan tarifeden ayrılmak isterse cayma bedelini ödemek zorundadır. Cayma bedelleri ekstra ödemeler olduğundan çoğunluk taahhüt süresi bitmeden ayrılmazlar. Memnun olmasalar da kullanmaya devam ederler. Memnuniyetsiz kullanım sıkıntısı yaşamak istemeyenler tarifelerin şartlarını çok iyi okumalı ve öğrenmelidir. Mümkünse taahhüdü olmayan tarifeler seçilmelidir.

Son dönemlerde cep telefonlarının taksitle satın alınmasında bazı sınırlandırmalar getirildi. Operatörler abonelerinin taksit sınırlandırmasını aşmasında yardımcı olmaktadır. Kullanıldıkları tarife üzerinden, operatörün abonelik senesine göre telefon cihazı alma hakkı verilmektedir. Alınan cihazların ödemeleri telefon faturasına yansıtılır. Kişi fatura öder gibi ödeme yaparak uzun taksitlerle cihaz sahibi olur.

Büyük Fenercell Tarifesi

Büyük Fenercell Tarifesi ile ayda 45 TL’ye Her Yöne 1000 dakika + Her Yöne 900 SMS + 7 GB Cepten İnternet + Tüm Taraftar Hatlarıyla SINIRSIZ Konuşma. Bu tarifede durma özelliği bulunmamaktadır.

Paket aşımı ve içeriği alt kısımdaki listede bulunmaktadır.

Büyük Fenercell  Tarifesi 
Taahhütlü Aylık Ücret45 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret55 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet7 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 Dk
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm Taraftar Hatlarıyla Sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS900 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne56,70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS40,75 Kr / SMS
MMS1,25 TL/MMS

Türk Telekom Büyük Fenercell Tarifesi

Faturasız hatlardan geçiş yaparak Büyük Fenercell tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına ve Türk Telekom Fenercell satış noktalarına gidebilirsiniz.

Güncel kampanyalardan yararlanarak daha fazla hediye ve indirimli paketten bilgi almak için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.