Bedava internet

Türk Telekom EBA Kampanyası 3 GB internet

19 Eylül 2019
Türk Telekom EBA Kampanyası 3 GB internet

Türk Telekom EBA Kampanyası 3 GB internet fırsatı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmış olan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu kullanımlarına 3 GB internet Türk Telekom’lulara hediye. Diğer Türk Telekom kampanyalarından faydalanmak için TT kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

​​EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Nedir?

Milli Eğitim Bakanlığınca oluşturulan EBA (Eğitim Bilişim Ağı) çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenci ve öğretmenlerin ders dışı zamanlarda eğitim materyallerine ulaşmalarını sağlayan; ders kitapları, video gibi kaynakları kullanarak öğrenmeye ve öğretmeye imkân veren sosyal bir eğitim platformudur.,

Kampanyaya Katılım Detayları

  • Kampanyadan, Türk Telekom Mobil faturalı ve faturasız paketleri kullanan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekir. Kampanya kaydının başarılı şekilde gerçekleşmesinin ardından SMS ile bilgi verilir. Kampanya katılımı tamamen ücretsizdir.
  • Ön ödemeli bireysel mobil müşterilerin kampanyadan yararlanması için her 30 günde bir düzenli olarak tek defada en az 30 TL tutarında yükleme yapmış olması gerekmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirilen yüklemelerde kampanya otomatik olarak yenilenir.

Yeni Bir Mobil Tarife veya GSM Operatör Seçimi

Mobil tarife seçiminde dikkat edilen iki nokta vardır: En uygun ve en ucuz tarife. Bu nedenle herhangi bir gsm operatörüne veya mobil tarifeye geçmeden önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. Kullanmayacağı paket için fazla paralar vermek kimsenin işine gelmeyecektir. Hepimiz aylık kaç dakika konuştuğumuzu, kaç sms attığımızı veya kaç gb internet kullandığımızı aşağı yukarı biliriz. Başka bir mobil tarifeye veya gsm operatörüne geçmemizdeki sebep de çoğunlukla paketimizin bize yetmemesi ve paket aşımı gerçekleştiğinden mobil tarifemize olması gerekenden çok daha yüksek ücretler ödememizdir.

Yapmamız gereken en iyi şey, aylık olarak ne kadar konuşma yaptığımızı, sms ve internet kullandığımızı belirlemek ve bize yetecek en uygun mobil tarifeyi yine en uygun fiyatlara satın almaktır. Ayrıca aylık olarak mobil tarifeye ne kadar ödeyeceğimizi de satın almadan önce iyi anlamak ve sormak gerekir. Lakin bazen gsm operatörlerinin mobil tarife fiyatlarının üzerine koydukları vergiler ve hat işlem ücretiyle mobil tarifeyi satın aldığımızı sandığımız fiyattan daha çok ücret ödemek zorunda kalabiliriz ve cebimizi istenmeden yine zorlayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.