Bedava internet

Türk Telekom Faturalılar için 2 GB internet 9 TL

13 Eylül 2019
Türk Telekom Faturalılar için 2 GB internet 9 TL

Türk Telekom Faturalılar için 2 GB internet 9 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Taahhütlü internet kampanyaları sayesinde çok uygun fiyata Türk Telekom’da internet kullanabilirsiniz.

Güncel ve yeni fırsatlar için Türk Telekom bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Ayda sadece 9 TL’ye 4.5G hızında ek 2GB cepten internet keyfini yaşayın. Mevcut tarifenizin interneti yetersiz geldiğinde ek paket sayesinde daha fazla interneti uygun fiyata kullanabilirsiniz. 4.5G hızında ek 2GB cepten internet 12 ay pakette kalma sözünüze ayda sadece 9TL karşılığında alabilirsiniz. Ekstra 2GB İnternet Paketine, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu paketleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tüm bireysel faturalı paketlerde olan aboneler kayıt olabilir. 12 fatura dönemi sonunda taahhüt süresinin bitmesi halinde paket ücreti 17 TL olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Taahhütlü 2 GB internet Nasıl Yapılır?

Online işlemler uygulamasından satın alabilirsiniz.
Paketi satın alabilmek için 2GB EK yazıp 5555‘e gönderin.
Paket fiyatı taahhütlü 9 TL‘dir.
Paket aylıktır, kullanılmayan haklar otomatik silinir.
Tekrar eden bir pakettir, faturalı aboneler kayıt olabilir.
  • Pakete kayıt olup, ilk 12 fatura dönemi içinde paketi iptal eden, hat iptali yapan, hattının iptal olmasına sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız paketlere geçiş yapan abonelerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılır.
  • İndirimli ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren aboneler için geçerlidir. Taahhüt süresinin sona ermesi halinde güncel aylık paket ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Aboneler bu paketi satın aldığında 4.5G hizmeti otomatik olarak aktif hale gelir. İstediğiniz zaman hattınızdan ya da cihazınızdan bu özelliği kapatabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.