Bedava internet

Türk Telekom Faturasız 3’Lü Paketler – Tarifeler

31 Temmuz 2019
Türk Telekom Faturasız 3’Lü Paketler – Tarifeler

Milyonlarca aboneye sahip olan Türk Telekom faturasız üçlü paketler kullanıcılarına hizmet veriyor. Faturasız 3’lü tarife kullanan aboneler en çok bu paketleri tercih ediyorlar.

Cep telefonu kullanıcılarına birbirinden cazip paketler sunmak konusunda yenilikçi yönüyle ön plana çıkan Türk Telekom faturasız 3’lü paketler çerçevesinde son derece etkili fırsatları kullanıcılarına sunabiliyor. Bu durumun doğal sonucu olarak Türk Telekom her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı da başarıyor. İşte Türk Telekom’un birbirinden cazip seçenekleri!

Türk Telekom Faturasız Üçlü Tarifeler – Paketler 2019

Kampanyalı paketler ve tarifeler aşağıda sizin için sıralandı.

 • Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi
 • Mobil Heryöne Tarifesi
 • Şampiyon Tarife
 • Benzersiz Tarifeler
 • Ahlan Paketleri
 • Neti Bol Portföy tarifeleri
 • Bal Portföy Paketleri
 • Bol ve Hızlı 5GB Paketi

Türk Telekom Hesaplı 1 GB Paketi

Müşterilerine özel olarak geliştirilen bir paket olan Hesaplı 1 GB Paketi; uygun fiyatlı bir şekilde cazip bir kampanya olarak tanımlanıyor. Paket kapsamında 1 GB internet, 300 dakika her yöne konuşma hakkı ve 3000 SMS tanımlanıyor. Üstelik bu cazip 3’lü pakete sahip olmak için sadece 20 TL ödemek yeterli oluyor.

Hesaplı 1 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Çok hesaplı paketler konusunda iddialı olan Türk Telekom faturasız 3’lü paketler söz konusu olduğunda çok sayıda fırsatı müşterileriyle buluşturuyor. Bu pakete dahil olmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne HESAPLI1GB yazarak 5555’3 SMS göndermeniz yeterli oluyor. Bu işlemi Türk Telekom’un internet sitesi üzerinden online olarak da yapmak mümkün oluyor.

Bol ve Hızlı 5GB Paketi

Türk Telekom farklı operatörlerden gelenlere özel olarak oluşturmuş olduğu Bol ve Hızlı 5GB Paketi sayesinde adından sıkça söz ettiriyor. Paket kapsamında her yöne 750 dakika ile birlikte tam 5 GB internet de veriliyor. Toplamda 39 TL’ye alınabilen bu pakette 1000 SMS de bulunuyor.

Türk Telekom Bol ve Hızlı 5GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bu cazip pakete dahil olmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelmeniz gerekmektedir. Son 30 gün içerisinde numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak ya da yeni hat satın alarak bu cazip pakete sahip olmanız mümkün olmaktadır.

3 Ay Rahat 10 GB Paketi

İddialı paket tercihleri arasında yer alan Türk Telekom 3 Ay Rahat 10 GB Paketi; tam 90 gün boyunca geçerli olan bir paket olarak tanımlanıyor. Paket kapsamında her yöne 1000 dakika konuşmanın yanı sıra 1000 de SMS hakkı veriliyor. Ayrıca tam 10 GB internet 3 Ay Rahat 10 GB Paketi kapsamında kullanıcılara veriliyor. Üstelik bu çok avantajlı pakete sahip olmak için sadece 70 TL ödemek yeterli oluyor.

Türk Telekom 3 Ay Rahat 10 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız 3’lü paketler kapsamında yer alan 3 Ay Rahat 10 GB Paketi’ne sahip olmak oldukça pratik bir aşamadan oluşuyor. Söz konusu pakete sahip olmak için RAHAT 10 GB yazarak 5555’e SMS göndermek yeterli oluyor.

Güncellendi: 7 Ağustos 2019

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ömer ÖZTÜRK dedi ki:

  Vodafone kullanıyorum en kısa zamanda Türk Telekom’a geçiş yapacağım. Ancak vodafone her hafta bedava gb veriyorlardı. Türktelekomda bu şekilde kazanımlarımız olur mu?

 2. Hatice AKDAĞ dedi ki:

  Eski tarifemi değiştirip 3’lü paketlere geçiş yaptım ve çok memnunum. Geçmeyi düşünenlere gerçekten tavsiye ediyorum.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.