Bedava internet

Türk Telekom Faturasız Aylık 5 GB İnternet

14 Eylül 2019
Türk Telekom Faturasız Aylık 5 GB İnternet

Türk Telekom Faturasız Aylık 5 GB İnternet nasıl yapılır? Türk Telekom faturasız mobil hat kullanan abonelerin en çok satın aldığı internet kullanım haklarındandır. İnterneti az kalan ya da daha fazla internet kullanmak isteyen mobil hat kullanıcıları bu ek interneti tercih ediyorlar.

5 GB internet Paket kapsamında verilen kullanım hakları üçüncü kişilere transfer edilmez, devir edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmayan haklar otomatik olarak silinir.

Mobil İnternet Ne İşe Yarar?

Teknoloji çağında yaşıyoruz. Yaşadığımız dönemde eskisi gibi televizyonların önemi yok. Bunun yerine insanlar haberlere bakmak istediklerinde cep telefonlarından bunu oldukça kolay bir şekilde yapabiliyor. Bunun haricinde merak ettikleri herhangi bir şey olduğunda yine bu meraklarını cep telefonlarında bulunan internet aracılığı ile kolay bir şekilde yapabiliyor. Mobil internet ne işe yarar sorusunun cevabını tam olarak şu şekilde verebiliriz;

  • Mobil internet paketlerimiz ile istediğimiz müziği istediğimiz zaman dinleyebiliriz,
  • İlgimizi çeken bir uygulama olduğu zaman direk olarak indirebiliriz,
  • Yemek tarifine bakmak istediğimiz zaman Google arama motorundan direk olarak öğrenebiliriz,
  • Canımız sıkıldığı zaman Youtube’ dan istediğimiz videoyu izleyebiliriz,
  • Aklımıza gelen herhangi bir konu ile alakalı araştırma yapabiliriz,
  • Oyun indirebiliriz ya da oynayabiliriz,
  • Gündemi takip etmek için Twitter’ a girebiliriz

Sıralamış olduklarımız mobil internetimizi olduğu zaman yapabileceklerimizin sadece bir kısmını oluşturmaktadır. Günümüzde teknoloji oldukça gelişmiş olmasından ve bu gelişmişlik internet bağlantısı ile uzantılı olmasından dolayı mobil internetimizi olduğu zaman herhangi bir yerde canımız sıkılmadan eğlenceli bir şeyler yapabilme imkanı bulabiliriz.

Türk Telekom Faturasız Aylık 5 GB İnternet Nasıl Yapılır?

5 GB İnternet Paketi nasıl yapılırAYLIK5GB yaz 5555’e gönder.
Kullanılmayan haklara ne olur?Geçerlilik süresi sonunda silinir.
Paket Ücreti 55 TL’dir

Paketi iptal etmediğiniz sürece tekrar eder. İptal işlemini Online İşlemler uygulamasından hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kampanyalar ve paketlerden sürekli haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.