Bedava internet

Türk Telekom Galaxy 1500 Tarifesi

10 Eylül 2019
Türk Telekom Galaxy 1500 Tarifesi

Türk Telekom’dan cihaz kampanyalı paketlerden biri de Galaxy 1500 Tarifesi’dir. Cihaz kampanyasından yararlanırken bu paketi seçip kullanabilirsiniz. Tarife içeriğinde her yöne tam 1500 dakika + 1500 SMS + 2 GB  cepten internet kullanım hakları bulunmaktadır.

Türk Telekom Galaxy 1500 Paketi

  Galaxy 1500
Taahhütlü Aylık Ücret43 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret53 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1500 SMS

İndirimli fiyat Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olarak 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren aboneler için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde ise indirimsiz fiyat üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Galaxy 1500 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Samsung bayilerine gelerek Galaxy 1500 Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Galaxy 1500 Tarifesi sadece Samsung bayilerinde sunulmakta.

Kalan Kullanım Haklarını Sorgulama

  • Paketiniz kapsamında kalan hakları kontrol etme; dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Fazladan Bilgi;

Mobil İnternetten Konuşmak Mümkün mü?

Mesafeleri önemli olmadığını gözler önüne seren ilerleyen internet teknolojisi sayesinde istediğiniz anda istediğiniz kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Mobil konuşmak GSM üzerinden konuşmaktan üstelik maddi açıdan daha uygun. Sevdiklerinizle aranızda artık eskiden olduğu mesafelerin ya da maddiyatın bir önemi yok. İnternetin olduğu ve çektiği her yerden konuşma yapabilmek mümkün. Mobil görüşmeyi cihazınızı bir kablosuz ağa bağlayarak yada kullandığınız GSM operatörünün mobil ağına bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji artık o kadar ilerledi ki konuştuğunuz kişiyi karşınızda görebilir görüntülü arama yapabilirsiniz. Görüşmenin daha kaliteli olması için cihaz uygulamaları bulunmaktadır. Karşıdaki kişi ile aynı uygulama üzerinden kesintisiz ve kolay bir şekilde görüşebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile görüşüyorsanız bu görüşmeyi daha eğlenceli hale getirecek uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Mobil internetten görüntülü konuşma sayesinde bulunduğunuz yeri karşıdaki kişiye gösterme olanağınız bulunmakta. Gurbet olayını hafifleten mobil internetten görüntülü konuşma merak etme olayını da ortadan kaldırıyor. Teknolojinin belki de en güzel imkânlarından biri iletişimi sağlaması ve mobil internet sayesinde konuşma yapabilmektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.