Bedava internet

Türk Telekom Galaxy 500 Maxi Tarifesi

12 Eylül 2019
Türk Telekom Galaxy 500 Maxi Tarifesi

Türk Telekom Galaxy 500 Maxi Tarifesi ile faturalı hatta geçiş yaptığınızda 6 gb cepten internet hakkınız olur. Tarifede internete ek 500 dakika ve 500 adet SMS hakkınız olur.

Türk Telekom’a hat taşımayı ya da mevcut aboneyseniz faturalı hatta geçiş yapmayı düşünüyorsanız bu tarifeyi de incelemenizi öneririz. Fiyat bakımından normal diyebileceğimiz bir pakettir. Eğer 25 yaş ve altındaysanız Selfy’li paketleri tercih etmeniz gerektiğini unutmayın. Çünkü Selfy tarifeleri çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Türk Telekom Galaxy 500 Maxi Paketi

Belirtilen indirimli fiyatlar, Galaxy 500 Tarifesine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ya da Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile gelen, SMS ya da müşteri hizmetleri yardımıyla 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil paketlerde kalma sözü veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitmesi durumunda taahhütsüz aylık ücretler geçerli olur.

Taahhütlü Aylık Ücret 40 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 50 TL
Aylık Cepten İnternet 6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS500 SMS
​Dakika Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 56,70 Kr/Dk
SMS Ücreti 40,75 Kr/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Türk Telekom Galaxy 500 Maxi Tarifesi Nasıl Yapılır?

Galaxy Maxi 500 paketine geçmek için Samsung bayilerine gidebilirsiniz.! Galaxy 500 Tarifeleri sadece Samsung bayilerinde sunulmaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı ve Borç Sorgulama

  • Kullandığın paket kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’ uygulamasından sorgulayabilirsiniz Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisini öğrenebilmek için GUNCEL yazıp 5555‘e gönderip son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını sorgulayabilirsin.

Türk Telekom ve diğer bütün gsm operatörlerine ait yenilikler ve hediyeler için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.