Bedava internet

Türk Telekom Gece Sınırsız Bedava internet

14 Eylül 2019
Türk Telekom Gece Sınırsız Bedava internet

Türk Telekom Gece Sınırsız Bedava internet kampanyasından Selfy’liler yararlanabiliyorlar. Türk Telekom Selfy Faturalı aboneler bu kampanya kapsamında gece sınırsız bedava internet kullanabilirler.

Bu kampanya Türk Telekom’lu Selfy faturalı hat kullanıcılarını uykusuz bırakacağa benziyor. Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; faturalı Selfy’liler her gece 00.00 ile 06.00 arasında interneti bedava kullanıyorlar.

İnternette Aşım Yapmamak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde evimizden cebimize kadar her alanda kullanım sağlayabildiğimiz internet,  oldukça geniş bir bilgi ağına sahiptir. Oldukça gelişmiş olan ve hali hazırda halen gelişim süreci yaşayan internet bizimde kolayca paketlerimizin bitmesine neden oluyor. İnternet paketlerimiz bittiği zaman bir anda aşım yapmaya başlıyoruz. Özellikle faturalı kullanıcıların yaşamış olduğu aşım sorunu oldukça büyük maliyetlere neden olabiliyor. Bu maliyetler ile muhatap olmamak için internette aşım yapmak için nelere dikkat edilmeli diye bir konu karşımıza çıkıyor.

  • İnternetten indirmek istediğimiz bir oyun ve video benzeri fazla mb gerektiren şeyler varsa ilk olarak bunları Wifi bağlantısı ile indirmelisiniz,
  • Paketimizi online uygulamalar ile sürekli olarak takip etmeliyiz. İnternet paketimiz az kalmışsa çok daha dikkatli bir kullanım yapmalıyız.
  • Türk Telekom’un bu kampanyasında aşım yapmamak için hediyenizi 00.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanmaya dikkat etmeniz gerekir. Farklı saatlerde kullanım yaparsanız varsa mevcut internetten, yoksa tarife aşımı olarak ücretlendirilirsiniz.
  • Online işlemler üzerinden paketimizin bittiğini gördüyse mobil veriyi kapatmalıyız,
  • Kullanmış olduğumuz hattın bilgilendire servislerinden yararlanmalıyız. Paket detayları ile ilgili aşım yapmamak adına bilgilendirici mesaj talep etmeliyiz,
  • Akıllı fatura özelliği son dönemde kullanılan internette aşım yapmayı engelleyen faydalı bir uygulamadır. Bunu kullanabilirsiniz.

Bol İnternetli Geceler Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Kampanyadan Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler faydalanabilecekler.
  • Kampanyadan yararlanmak için GECENET yazıp 4545‘e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.