Bedava internet

Türk Telekom GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası

08 Ekim 2019
Türk Telekom GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası

Türk Telekom GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası faturasızdan faturalıya geçiş kampanyadır. NTVSpor servisine abone olan GSMobile’lılar kazanıyorlar.

Diğer kampanyalar, indirimler ve hediyeleri görüntülemek için Türk Telekom kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

GSMobile abonelerine özel, dev derbi öncesi büyük fırsat. 22 Eylül 2019 – 18 Ekim 2019 tarihleri arasında SPORGS yazıp 3095‘e gönderip NTVSpor servisine abone olan 4. aboneye Galatasaray’ın 4 yıldızlı forması, 1905. aboneyede 22 Ekim’deki Galatasaray – Fenerbahçe maçı için bir bilet hediyesi. Üstelik güncel spor haberlerinin anında cebinize geldiği NTVSpor servisi de bir ay boyunca hediye edilir.

​​Türk Telekom GSMobile NTVSpor Servisi

  • NTV Spor servisi; spor dünyasından yeni haberler, maç sonuçları vb. içerikleri her gün SMS yolu ile abonelerine sunan bir bilgi / iletişim sistemidir.
  • Servise abone olmak isteyen aboneler, SPORGS yazip 3095’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında NTVSpor servisi, GSMobile müşterilerine 1 ay boyunca ucretsiz verilecektir. Ücretsiz dönem sonrasında paketinizi iptal etmediğiniz sürece haftalık 3 TL’ye yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek icin IPTAL SPOR yazıp 3095’e gönderebilirsiniz.

Ekstra Bilgi

İnternet Kullanımı ve Faydaları

Her geçen yıl daha da yaygınlaşan internet artık insan hayatının her noktasında varlığını gösteriyor. İlk kullanılmaya başladığı zamanlarda sadece evlerde ve bilgisayarlarda kullanılıyorken şimdi herkesin her an elinin altında bulunan akıllı telefonlarda bulunuyor. Bu da internetin kullanım oranını arttırıyor. Kullanım sıklığının artması nedeniyle de internetin faydaları tartışılan konulardan biri olmaya başlamıştır.

Kuşkusuz internetin en büyük faydası birçok bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmış olur. Alışverişe ve bankaya gitmek gibi dışarı çıkılarak yapılması gereken birçok işlem olduğunuz yerden internet sayesinde hızlıca halledilebilir. İnternet üzerinden eğitici ve öğretici dersler dinlenebilir. Böylelikle insanlar kurslara para ve zaman harcamadan birçok şey öğrenebilir. Gazete, dergi ve televizyon haberleri internet üzerinden takip edilebilir.

İnternet üzerinden günümüzde ve geçmişteki bilgilere ulaşmanın yanı sıra eski ve yeni birçok film ve müziğe ulaşılabilir. Sosyal medya platformları sayesinde insanlar arasındaki etkileşim mesafelerin önemi olmadan kurulabilir. Bu platformlar üzerinden insanlar birbirleriyle konuşup, mesajlaşabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.