Bedava internet

Türk Telekom Haftalık Whatsapp 4 GB Bedava internet

18 Eylül 2019
Türk Telekom Haftalık Whatsapp 4 GB Bedava internet

Türk Telekom Haftalık Whatsapp 4 GB Bedava internet fırsatı Sil Süpür kampanyası ile verilen hediyelerden biridir. Türk Telekom aboneleri Sil Süpür kampanyasına katıldığında bu ve buna benzer bir çok hediye hakkından birini kazanabilir.

Operatörüne ait bütün kampanyaları görmek için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsin.

Türk Telekom Haftalık Whatsapp 4 GB hediyesi Sil Süpür kampanyasından kazanılabilen bir hediyedir. Sil Süpür kampanyası ile 30 GB’a kadar bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Whatsapp 4 GB hediyesi sadece Whatsapp uygulamasında geçerlidir.

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı ve faturasız müşteriler Online işlemler uygulamasından her hafta Sil Süpür kampanyasına katılabilirler.

Genelde bedava internet veren bu kampanyadan Whatsapp 4 GB paketini kazanırsanız 7 gün boyunca Whatsapp kullanımlarında bu hediye paket geçerli olur.

Haftalık Whatsapp4 GB

Kullandığımız Operatörleri Neden Tercih Ediyoruz?

GSM operatörlerinin; televizyon ve sosyal medyada karşımıza çıkan reklamlarına, saymakla bitmeyen tarifelerine hepimiz aşinayızdır. Hatta Türkiye’nin önde gelen ünlü simalarını pazarlama taktiği olarak da kullanmaktadırlar. Operatörler gerek daha fazla kullanıcıya ulaşmak gerek kazanç sağlamak amacıyla birçok yola başvuruyorlar.

GSM operatörü kullanıcılarının ise yaş ve gelir grubuna göre tercih ettikleri marka ve paketler değişiklik göstermektedir. GSM operatörlerinin piyasada uzun süredir bulunması, kullanıcı da güven sağlamaktadır. Bazen de operatörlerin sundukları kişiye özel kampanyalar veya dönemsel indirimler, cep telefonu kullanıcılarının bu markayı tercih etmelerini sağlar.

Operatörler genellikle son model telefon ile tarife alımında kullanıcıyı zor durumda bırakmamak adına 12 ya da 24 aya kadar taksit imkânı sunuyorlar. Bu da kullanıcının markaya devamını ve başka kullanıcılara da tavsiye etmesini sağlar.

Kısacası GSM operatörünü seçerken en çok dikkat edilen hususlar olarak tarifenin fiyatı ve çekim gücü diyebiliriz. İnternet tarifelerini seçerken de bağlantı hızına önem veriliyor. Ürün ve hizmet aldıktan sonra kullanıcının şikâyet ve önerilerini dikkate alan firmalarda bir adım önde diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.