Bedava internet

Türk Telekom içişleri 6 GB Tarifesi

25 Eylül 2019
Türk Telekom içişleri 6 GB Tarifesi

Türk Telekom içişleri 6 GB Tarifesi, Türk Telekom’dan içişleri bakanlığı çalışanlarına özel 6 GB paketi. Bu paketten sadece ilgili kurumda çalışanlar ve kurum çalışanlarının referans olduğu kişiler yararlanabilirler.

Türk Telekom faturalı mobil hat kullanıyorsanız, İçişleri Bakanlığı ya da bağlı kurumlarda çalıştığınızı gösteren kurum kimliği ile birlikte Türk Telekom mağazalarına giderek, İçişleri 6GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom içişleri 6 GB Paketi

​​​​

 İçişleri 6GB
Taahhütlü Aylık Ücret41 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret52,08 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten Internet6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi5400 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS

Paket içeriği ve ücrfetlendirme detayları yukarıdaki gibidir.

Ekstra Bilgi;

İnternet, Tarife ve İnternet Hızı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

İnternet çağımızın en büyük gereksinimlerinden biri olarak hayatımızın baş köşesinde yerini almaktadır. Günümüzde isteyen herkesin internete bağlanması çok kolay. Tabii, internetin yararları olduğu kadar zararlarını da es geçemeyiz. İnternet araştırma yapabilmek için elimizin altında bulunabilecek devasa bir kütüphanedir. Arkadaşlık kurmak istediğimiz kişilerle dünyanın neresinde olurlarsa olsun yazılı ve görsel iletişimde bulunmanın kolaylığını sağlar. İstediğimiz her bilgiye bir tık kadar yakınız. Bütün bu işlemleri yaparken de kendi güvenliğimizi göz ardı etmemeliyiz.

Mobil internet kampanyaları alınan hizmete göre farklılık göstermektedir. Dakika, mesaj ve internet paketleri arttıkça fiyatlandırmada ona göre olmaktadır. Burada herkes kendi bütçesine olan paketi seçmekte özgürdür.

Mobil internet bağlantısının yavaşlığı hepimizin en sinir olduğu durumdur. Bu yavaşlık hem telefondan hem de şebekeden kaynaklanabilir. Bazen telefonu açıp kapamak bu sorunu çözebilirken, bazen de telefondaki gereksiz uygulamaları kaldırmak alternatif çözüm yolu olabilir. Bulunduğumuz yeri değiştirmek de farklı bir çözüm yöntemi olabilir. Bazı web sitelerinin çöküntüye uğraması internetinizin hızını yavaşlatabilir. Eğer bütün yolları denediğiniz halde internetten istediğiniz verimi alamıyorsanız operatörünüzden destek almalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.