Bedava internet

Türk Telekom ile Profesyonel 4 GB Tarifesi

08 Eylül 2019
Türk Telekom ile Profesyonel 4 GB Tarifesi

Türk Telekom Profesyonel 4 GB Tarifesi ile 4GB cepten internet + 1000 dakika + 1000 SMS kullanım haklarına sahip olabilirsiniz. Faturalı bir tarifedir. Kampanya kapsamında herhangi bir kullanım hakkınız bittiğinde ek paket alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnsanlar Mobil İnterneti Nasıl Kullanır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve her alanda kullanılması ile internet erişimi olmayan ev neredeyse kalmamıştır. Evinde internet erişimi olmayan kişiler ise genellikle mobil internet kullanmaktadır. Mobil internete cep telefonları ile bağlanılmakta ve bunun için telefon operatörleri kullanılmaktadır. Operatörlerin belirlediği ücretlerle satın alınan mobil internetle müzik dinleme, video izleme, görüntülü konuşma, kitap okuma ve internette surf yapma gibi her türlü ihtiyaç karşılanabilmektedir. Mobil internetin en önemli avantajı ise servis sağlayıcılarının sunduğu hizmete bağlı olarak her ortamda internet erişiminin desteklenmesidir. Bu sayede mobil telefonlar veya benzer cihazlar ile her türlü ortamda internet erişimi sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bir bilgisayar ile yapılabilecek neredeyse her şey mobil cihazlarla da yapılabilmektedir.

Mobil internet kullanımı bu kadar kolaylaşmış ve yaygınlaşmışken, internetin belirli bir kotasının olması ve kısa sürede dolması problemleri yaşanabilmektedir. Kotanın kısa sürede dolmaması için bazı tasarruf yöntemleri uygulanabilir. Bunlardan ilki telefonun ayarlarından uygulamaların arka planda çalışmasını durdurmaktır. Böylece internet kullanımı belirgin ölçüde azalacaktır. İkincisi ise mesajlaşma uygulamalarından gelen fotoğraf, video ya da dosyaların otomatik indirme ayarlarını kapatmaktır. Bu da indirilmeyen dosyalardan büyük ölçüde internet tasarrufu sağlayacaktır.

Türk Telekom Profesyonel 4 GB Paketi

Tarife içerisinde bulunan dakika kullanım hakları, Sms ve internet kullanım miktarlarını alt kısımdaki tablodan kontrol edebilirsin.

Profesyonel 4GB
Taahhütlü Aylık Ücret61,46 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret74 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS

İndirimli fiyat taahhüt verecek olan müşteriler için geçerlidir. Taahhüt vermeyen aboneler indirimsiz fiyat üzerinden ücretlendirilirler.

Profesyonel 4GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

PROF 4GB yazıp 5555‘e göndererek, Türk Telekom Mağazalarına gelerek ya da 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Profesyonel 4GB tarifesine geçiş yapabilirsin.

12 ay boyunca taahhüt verip indirimli fiyat üzerinden faydalanmak için SOZ yazıp 5555’e sms gönderin.

Güncel kampanyalar hakkında her daim bilgi sahibi olmak istiyorsan sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.