Bedava internet

Daha Önce Duymadığınız Türk Telekom Mavi Large 8 GB Tarifesi

25 Ağustos 2019
Daha Önce Duymadığınız Türk Telekom Mavi Large 8 GB Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Mavi Large 8 GB paketi nasıl yapılır? Bu pakete geçiş için ne yapmalıyım diye merak ediyorsan detayları yazının devamında.

Hattını faturasız hattan faturalıya geçirmek isteyen bireysel faturasız müşteriler farklı avantajlı paketlerden yararlanabiliyor. Öyle ki bu paketler sadece yeni faturalı hatta geçiş yapacak olan abonelere sunuluyor. Bu paketlerden biri de Türk Telekom Mavi Large 8 GB tarifesidir. Gsm operatörünün bu pakete sadece yeni faturalı aboneleri dahil etmesinin sebebi uygun fiyata dakika, sms ve bol internet haklarını veriyor oluşu. Birçok gsm operatöründe bu tür faturalıya geçiş paketleri bulunuyor. Türk Telekom müşterileri de bu pakete geçtiklerinde daha iyi bir kullanım yaparlar. Ayrıca Sil Süpür kampanyasına da her hafta katılarak kendileri için özel hediyeleri alabilirler. Bu hediyeler bazen dakika paketi bazense bedava internet paketi olabilir.

Türk Telekom Mavi Large 8 GB Paketi

Ayda sadece 49 TL’ye Mavi Large 8GB Tarifesi Türk Telekom mağazalarında seni bekliyor. Mavi Large 8GB Tarifesi içeriğinde ücretsiz e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamayı kullanırken geçerli olan sınırsız internetiniz de yer almaktadır.

Mavi Large 8GB Tarifesi
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret*49 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret**59 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet8 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi750 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS5000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi250MB/9 TL

Türk Telekom Mavi Large 8 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Faturalıya geçiş paketi olduğundan dolayı sms ile satın alınamaz.

  • Faturalı hatta geçiş yapıp bu paketi kullanmak istiyorsan Türk Telekom mağazalarından hattını faturalıya çevirebilirsin.
  • Faturalıya geçişte farklı paketlerden birini de seçip kullanabilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

  • Paketin kapsamında kalan dakikalarını öğrenmek için SES, kalan SMS hakları için kontrol etmek için SMS ve cepten internet hakkı sorgulaması için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderip sorgulama yapabilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.
  • Güncel fatura borç bilgisini öğrenmek için GUNCEL yazıp 5555‘e göndererek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin. Bu sorgulama işlemi ücretsizdir.
  • Internet ve Ses paketlerinin her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir
  • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da sorgulayabiliyorsunuz.

Türk Telekom tarifeleri hakkında daha fazla bilgi almak için 444 1 444 müşteri danışmanınızı arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.