Bedava internet

Türk Telekom Mobil Wifi Tarifeleri Kampanyası

21 Eylül 2019
Türk Telekom Mobil Wifi Tarifeleri Kampanyası

İnterneti çok kullananlar için mükemmel bir kampanya. Türk Telekom Mobil Wifi Tarifeleri Kampanyası ile aynı anda ister bilgisayardan ister telefondan isterse de tabletinden 4.5G hızında internet kullanmak isteyenlerin seçimi bu tarifeler oluyor.

Mobil hattında kullanabileceğin hediyeler için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsin.

Tarife Bilgisi

25TL’den başlayan fiyatlarla Türk Telekom Mobil Wifi tarifeleri ile istediğiniz zaman, dilediğiniz yerden internetin keyfini çıkarın. 5 GB, 10 GB ya da 20 GB modemli/modemsiz teklif seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun tarifelere gelip istediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete bağlanabilirsiniz.

ModemliModemsiz
24 Ay12 Ay12 AyTaahhütsüz
5GB Data Paketi25,00 ₺35,00 ₺25,00 ₺35,00 ₺
10GB Data Paketi35,00 ₺45,00 ₺35,00 ₺45,00 ₺
20GB Data Paketi59,00 ₺69,00 ₺59,00 ₺69,00 ₺

Paket aşımı yaparsanız, her 1 GB 9TL olarak ücretlendirilecek olup, toplam paket aşım ücreti 45 TL’ye ulaştığında ise data aşımı ücretlendirilmeyecek ve internet hızı 1 kbps’ye düşecek şekilde paketler ayarlanmıştır.

Bu kampanyadan hali hazırda kullanan aboneler faydalanabiliyor. Kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

İnternet Paketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sosyal medyanın günlük hayata girmesi ile birlikte internet kullanımı artmış, kişilerin hayatında vazgeçilmez bir yer edinmiştir. İnternet paketi seçilirken bunun hem uygun fiyatlı olması hem hızlı olması hem de kullanım sınırı büyük önem taşımaktadır. Tüm bunlar dikkate alınarak internet paketi seçimi yapılırsa sürpriz faturalarla karşılaşma olasılığı düşüktür.

İnternet paketi seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kotadır. Kişinin internet kullanımına bağlı olarak değişen kota ihtiyacı, örneğin evinde ve iş yerinde internet bağlantısı bulunan kişiler için azdır. Ancak evinde ya da gün içinde bulunduğu yerlerde internet bağlantısı olmayan kişilerin kotası daha yüksek paketleri tercih etmesi, paket aşımı açısından yerinde bir karar olacaktır.

İnternet paketi seçilirken dikkat edilmesi gereken son konu ise taahhüttür. Eğer alınacak paket belirli bir taahhüt imzalanarak alındıysa bu süre içinde kişinin kampanyadan yararlanması gerekir. Aksi halde taahhütten cayılırsa, firma verdiği hediyeleri ve uyguladığı geriye dönük indirimleri kişiden geri ödeme olarak faturalandırıp isteyecektir. Bu nedenle herhangi bir taahhüt imzalanmadan önce bu sürenin uygun olup olmadığına karar verilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.