Bedava internet

Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 15 GB

09 Ekim 2019
Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 15 GB

Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 15 GB İnternetliye Özel İndirim Kampanyası. Türk Telekom evde internet abonelerine numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla İnternetliye Özel Tarifelere gelmeleri halinde 7 TL’ye varan indirim kazanırlar.

İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

28 Aralık 2018 tarihi itibariyle, Numara Taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla faturalı İnternetliye Özel Tarifelere gelip, 12+12 fatura dönemi taahhüt veren Türk Telekom evde internet aboneleri İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM kampanyasına kayıt olmaları halinde İnternetliye Özel Tarifelerde 7 TL’ye varan fatura indirimi kazanırlar.

İNTERNETLİYE ÖZEL İNDİRİM Kampanyası’ndan yarlanan İnternetliye Özel Tarifeler için indirimli ücretler aşağıdadır.

Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 15 GB Tarifesi

Prime İnternetliye Özel 15GB : 1000 DK + 1000 SMS + 15 GB => 52 TL

Genel Bilgi

İnternet Paketleri ve Hızları

Çağımızın vazgeçilmez öğesi internet. Evde, iş yerlerimizde hatta cebimizde her an faydalandığımız müthiş icat. Cern laboratuarında bulunmuştur, bilim adamları kullandı falan filan gibi sıkıcı kısmını atlayıp direk faydalarına odaklanalım.

  • Devasa bir kütüphane olan, nerdeyse her sorumuza cevap bulduğumuz yegane ortam.
  • Çok büyük bir iletişim ağı(sosyal medya,mail, görüntülü ve sesli haberleşme)
  • Dünyanın en ücra köşelerinden bile haberler veren bir sistem.
  • Banka ya da alışveriş işlerimizi oturduğumuz yerden yaptıran hizmet.
  • Uzaktan eğitim gibi sitemlere olanak sağlayan kalaylaştırıcı bir ortam.

  Daha bir çok faydadan bahsedilebilir tabi ki. Hayatımızda bir çok konuyu kolaylaştırması sebebiyle her an ulaşabilmeyi istemekteyiz.  Yukarıda saydığımız hemen her şeyi mobil cihazlarımızda kullanır olduk. İlgili uygulamaları, soysal medya ve haberleşme uygulamalarını cep telefonlarımızda tabletlerimizde sıklıkla kullanıyoruz. Peki mobil cihazlarda internet kullanımı maliyeti artırıyor mu?

Günümüzde gelişen teknoloji, internet kullanımının yaygınlaşması ve bu hizmeti veren kurumların rekabeti maliyetleri oldukça düşürdü. Örneğin bir kurum  belirli miktar internet artı sınırsız soysal medya kullanımı üstüne de belirli miktar konuşma suresine bir fiyat belirlerken; başka bir firmada interneti artırıp soysal medyaya sınır koyup konuşma yanına bir sms hizmetini aynı bedele sunabilmekte.

İnternet hizmetini alırken artık hızlarda çok önemli. Çağımızın gereği belki, isteğimize en çabuk şekilde ulaşmak istiyoruz. İnternetimizi hızlı kullanabilmek için cihaz özelliklerimiz, uygulama özelliklerimiz önemli. Bunun yanında yeni teknolojileri de kullanabilmek gerekli 3.5 g daha yenisi 4.5 g özellikleri gibi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.