Bedava internet

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi

15 Eylül 2019
Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi faturalı bir tarifedir. Türk Telekom faturalı abonelerin bazıları Profesyonel 2 GB tarifesini seçiyor. İlgili tarife ile 1000 dakika her yöne yurt içi konuşma hakkınız olur.

Güncel kampanyalar ile hediye almak için Türk Telekom bedava internet kategorisindeki fırsatları kontrol et.

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Paketi

Türk Telekom gsm operatörü tarafından sunulan faturalı mobil tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye gelen SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren aboneler için 12 ay kalma sözlerine indirimli fiyat üzerinden yararlanacaklar.

 Profesyonel 2GB
Taahhütlü Aylık Ücret39 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret49 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mağazalarına giderek ya da 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Profesyonel 2GB tarifesine geçiş yapabilirsin.

Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.

Mobil İnternette Popüler Uygulamalar

Mobil internet, bireylerin akıllı cep telefonlarından internet erişimi geçekleştirmelerini sağlamaktadır. Üstelik bu tip erişimler sadece insanlarla iletişim kurmaya ya da araştırma konuları üzerinden bilgi edinimlerine yardımcı olmamaktadır. Hem ülkemizde hem de dünya ülkelerinde pek çok mobil uygulama internet üzerinden temin edilebilmektedir. Mobil internette popüler uygulamalar ücretli olabilecekleri gibi ücretsiz bir şekilde de sunulmaktadır. Kullanıcılar özellikle eğlence ve sohbet içerikli uygulamalara öncelik vermektedir.

Popüler Mobil İnternet Oyunları

Piyasada mobil internet oyunları en çok indirilen uygulamalardan biridir. Tercih edilen uygulamalar arasında gençler sıklıkla savaş ve strateji oyunlarını kullanmaktadır. Üstelik internet üzerinden oynanan oyunlar artık görsel açıdan sağladığı avantaja iletişimi de eklemiştir. Bu sayede oyuncular takımlarında yer alan diğer arkadaşları ile rahat ve ücretsiz bir şekilde konuşabilmektedir. Tercih edilen oyun uygulamalarından bir diğeri de çiftlik ya da zekâ oyunlarıdır. Bu tip oyunlar da mobil cihazlardan oynanabilmektedir. Uygulamaların güncellemelerinin yapılması halinde sorunsuz şekilde erişim garantisi vermesi ve 7/24 oynanabilmesi en iyi yönlerindendir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.