Bedava internet

Türk Telekom Selfy 1 GB internet

12 Eylül 2019
Türk Telekom Selfy 1 GB internet

Türk Telekom Selfy 1 GB internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Süper Fırsat 2 GB veya Süper Fırsat 3 GB tarifelerini alanlara aylık 1GB cepten internet sadece 5 TL. Bu kampanyalı paketten sadece faturasız Türk Telekom aboneleri yararlanabilirler.

Şimdi Selfy’lilere özel Süper Fırsat 2 GB ya da Süper Fırsat 3 GB tarifelerini kullanan aboneler 1GB İnterneti sadece 5 TL’ye satın alabiliyorlar. Bu kampanyalı paketten müşteriler 30 gün içinde en fazla 1 defa faydalanabilir. 23.02.2016 tarihi itibariyle ilgili pakete kayıt olan aboneler, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmış olmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlarlar. Aboneler isterse bu servisi hat özelliklerinden ya da cihazdan kapatabilirler. Satın aldığınız paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez.

Türk Telekom Selfy Ek 1 GB Cepten İnternet Nasıl Yapılır?

Hangi Paket?Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Alırım?1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?5 TL / AY
Nasıl Alırım?EKINTERNET yaz 5555’e gönder

Sorgulama ve İptal SMS Yöntemleri


EK 1 GB İNTERNET PAKETİ
PAKETE KAYITEKINTERNET —> 4545
KALAN SORGULAMAKALAN EKINTERNET –> 4545
PAKET İPTALİIPTAL EKINTERNET –> 4545

​​​​​​ Bu internet hakkını dilediğiniz uygulamada istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ücretsiz kampanyalar için Türk Telekom kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.