Bedava internet

Türk Telekom Selfy’nin 5 GB Tarifesi

26 Ekim 2019
Türk Telekom Selfy’nin 5 GB Tarifesi

Sadece gençlerin faydalanabileceği tarifelerden biri olan Türk Telekom Selfy 5 GB Tarifesi, paket içeriğinde bol dakika ve bol internet hakkı bulunmaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun bir ücrete satışı yapılmaktadır. Bu tarife ile bir çok gereksiniminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom mobil hat kullanırken Sil Süpür kampanyasıyla da hediyeler alabilirler.

Selfy’nin 5GB Paketi

Bu tarifede Selfy’nin 5GB tarifesinde ayda 23 TL’ye 5GB cepten internet, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve her yöne 5000 SMS sizin olur. Tarifedeki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet kullanım hakları 1 ay / 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 gün içinde dakikalarını, SMS’lerini ve internetini kullanman gerekir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda silinir. Tarifendeki dakikaların, SMS’lerin ve internetin bitmesi halinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin bulunmuyorsa tarifen üzerinden ücretlendirileceksin.

Türk Telekom Selfy 5 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alarak Türk Telekom’a gelip faturasız Selfy’nin 5GB Paketi’ne kayıt olursanız; paketten ayda 23 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Selfy’nin 5GB Paketi
Ne Öderim?23 TL/Ay
Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika+Her Yöne 5000 SMS+5 GB Cepten İnternet 
Nasıl Yapılır?SELFY 5GB Yaz 4545‘e gönder

Faturasız aboneler bu kampanyalı tarifeden yararlanabilirler.

Mobil İnternet ile Neler Yapılabilir?

Türk Telekom, Mobil internet ile birlikte kişilerin sorusu internet bağlantılarını her yere taşımaları sağlanmıştır. Bu sistem ile akıllı cep telefonları modem vazifesi görmektedir. Ancak modemlerden farkları internet girişlerini aynı cihazlar üzerinde sağlayabilmeleridir. Üstelik cihazlarda bulunan internet farklı mobil cihazlarla da rahat bir şekilde paylaşılabilmektedir. Mobil internetle yapılacaklar sadece internet paylaşımı ile sınırlı değildir. Bireyler bilgisayarlı üzerinden sağladıkları internet bağlantısı üzerinden yaptıkları her işlemi mobil internetle de yapabilmektedir.

Mobil İnternet Kullanımı

Mobil internet kullanımı ile birlikte iletişim kurulabilmektedir. Artık mesajlaşmadan sesli ve görüntülü aramalara kadar her şey internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. İletişimden sonra mobil internet sosyal medya paylaşımlarını takip etmeye ve sosyal medyada paylaşım yapmaya yaramaktadır. Mobil internetle mailler kontrol edilerek dosya ve içerik gönderimleri de sağlanmaktadır. ayrıca isteyenler mobil internetlerini kullanarak online oyun girişleri de yapabilmektedir. Oyunlar güncellemeler indirilmediği sürece çok fazla internete mal olmamaktadır. Bu sayede mobil internet üzerinden uzun süreli oyun girişleri sağlanarak keyifli zaman garantisi verilebilmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.