Bedava internet

Türk Telekom Selfy’nin Dijital Large Paketi 15 GB internet

12 Eylül 2019
Türk Telekom Selfy’nin Dijital Large Paketi 15 GB internet

Türk Telekom, Gençlerin faydalanabileceği Selfy’li paketler arasına yeni birtanesi daha eklendi. Bu tarifeile inanmayacaksınız ama 15 GB’ı sadece 39 TL’ye kullanabilirsiniz. Farklı operatörlere göre içeriği oldukça bol bir pakettir. Selfy Dijital Large Paketi ile  her ay 39 TL karşılığında konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğiniz yurt içi 15 GB sizi bekliyor. Bu makalemizde müşterilerin yararlanabileceği Selfy Dijital Large Tarifesi hakkında genel bilgileri paylaşacağız.

Türk Telekom Selfy’nin Dijital Large Paketi Nasıl Yapılır?

  • Selfy Dijital Large Paketine katılım yapmak için faturasız hattından DIJITAL LARGE yazarak 4545’e SMS göndermeniz gerekir. Talebiniz değerlendirilir ve siz en kısa sürede SMS ile bilgilendirilir siniz.
  • SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Dijital Large Paketi Tarife İçeriği

  • 15 GB internet 39 TL karşılığında verilir. Sms ya da dakika hakkınız yoktur.
  • Fakat 1 dakikalık konuşma yaptığınızda 5MB internet tüketmiş sayılırsınız.
  • 20 adet sms gönderdiğinizde de 5 mb internet tüketmiş sayılırsınız.

Bu sayede internetinizi kullanırken bu hakkınızı dakika ve sms için de kullanabilirsiniz. Bu tarifeden sadece Selfy’li Türk Telekom faturasız müşteriler yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.