Bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Nasıl Yapılır?

31 Temmuz 2019
Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerine sunulan Sil Süpür bedava internet kampanyası nasıl yapılır. Türk Telekom 2019 bedava internet paketi hakkında detaylı bilgi.

Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için yaptığı sil süpür kampanyası ile kullanıcılar bedava konuşma bedava internet kazanabilmektedir. Cepten internet paketleri, konuşma paketleri ve Premium üyelik paketleri Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası hediyelerinden bir kaçıdır.  

Sil Süpür Kampanyasına Nasıl Katılacağım

Sil Süpür Kampanyasına katılıp hediyelerden kazanmak için öncelikle Türk Telekom hat sahibi olmak gerekmektedir. Faturalı hat ya da faturasız hat fark etmeden hattınız var ise Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz gerekmektedir. Türk Telekom Online işlemlere giriş yaptıktan sonra mobil-internet-ev telefonu seçeneklerinden mobil kısmını tıklayarak ilerlenir. Önceden şifre belirlendiyse o şifre ile ilerlenir eğer şifreniz yok ise şifre al kısmını tıklayarak şifre oluşturulur. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan hediye paketine dokunup paketin içine giriyoruz. Açılan ekranda sil süpür seçeneğini tıklayıp ekranı sil süpür yapıp hediyelerden herhangi birini kazanabiliriz. Konuşma dakikaları, bedava internet, SMS paketleri, üyelik paketleri hediyelerden sadece birkaçı olup Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile mutlaka hayatınızı kolaylaştıracak bir paket kazanırsınız.

Sil Süpür Kampanyasının Püf Noktaları

Tük Telekom kullanıcıysanız ve faturalı hat sahibi iseniz Sil Süpür kampanyasına katılıp hediye paketlerden birini kazanabilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası hediyelerini kazanmak için bu kampanyaya online işlemler menüsünden katılmak gereklidir. Sil Süpür Kampanyasına haftada bir defa katılıp hediyelerden faydalanılır. Her hafta çarşamba günü sil süpür kampanyası yenilenir ve yenilendiği zaman hediyeler de yenilenir. Sil Süpür kampanyasına katılamıyorsak en son hediye kazandığımız Sil Süpür kampanyasının üzerinden bir hafta geçtiğinden emin olmalıyız. Bu kampanya tamamen ücretsiz bir kampanyadır.  

Sil Süpür Kampanyasına Katılamama Sebepleri

Konuşma paketleri, internet paketleri, Premium üyelik paketleri kazandıran Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası aktifleştiremiyorsak bunun birkaç sebebi olabilir. Türk Telekom’dan yeni hat aldıysanız yani Türk Telekom’un yeni müşterisi olduysanız Sil Süpür kampanyası için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Numaranızı başka bir operatörden Türk Telekom’a taşıdıysanız ya da yeni bir Türk Telekom hattı aldıysanız ortalama 7 gün sonra Sil Süpür kampanyasından faydalanabilirsiniz. Sil süpür Kampanyasından hediye kazandığınız günden itibaren 1 hafta sonra ikinci kez Sil Süpür Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Örneğin çarşamba günü sil süpür kampanyasına katılıp hediye kazandıysanız bir dahaki Çarşamba gününden önce Sil Süpür kampanyasına katılıp hediye kazanamazsınız. Bunlara rağmen Sil Süpür kampanyasına katılamıyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 nolu telefonu arayıp destek alabilir ya da bir Türk Telekom Bayisine gidip destek alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ersin DÜZ dedi ki:

    Ben her çarşamba sil süpürden hediye GB alıyorum. Sizde 5 GB gönderim yapıyormuşsunuz acaba banada hediye gönderim yapabilirmisiniz?

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.