Bedava internet

Türk Telekom Tivibu Go Hediye 3 GB Bedava

29 Eylül 2019
Türk Telekom Tivibu Go Hediye 3 GB Bedava

Türk Telekom TivibuGo Hediye 3 GB Bedava internet kampanyasından TivibuGo yu dilediğiniz yerde cepten kullanabilirsiniz. TivibuGo mobil uygulamasını uygulama mağazanızdan yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu Go Hediye 3 GB Kampanyası

​Türk Telekom’dan faydalanabileceğiniz Tivibu Go Hediyesi ile 3 GB internet kampanyası. Türk Telekom’un faturalı ya da faturasız paketlerinden birinde olan ve Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi ya da Tivibu Go Süper tarifelerinden birini satın alan yeni abonelere Tivibu Go uygulaması yönüne geçerli hediye mobil data verilir.

  • Kampanyaya katılım 31 Aralık 2019 tarihinde son bulacaktır.

İlgili fırsattan 7 Aralık 2018 itibari ile Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı ya da faturasız paketlerde olan abonelerden, kampanya geçerlilik süresi içinde evde internet* tarafında sunulmakta olan Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi veya Tivibu Go Süper Paketleri’nden birini satın alan yeni aboneler yararlanabilecektir.

Mobil İnternet Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımız, iş hayatımız ve yaptığımız hemen hemen her işi cep telefonları ile yapmaktayız. Sosyal medya kullanılmanın yaygınlaşması ile cep telefonları elimizden düşmemektedir. İnternet hızlı bir dünya ve azıcık yavaşladığında bile beklemek sevilmeyen bir durumdur. İnternet hızının yavaşlamasının pek çok nedeni olabilir ama internetin hızlandırılması da mümkündür.

Öncelik ile mobil internet satın alınırken hızına dikkat edilmelidir. Cep telefonunuzda internetten bir film izlemek, resim paylaşırken internet yavaşlamaya başlamış olabilir. O zaman yapmanız gereken cep telefonunuzda interneti hızlandırma ayarlarına bakmak olmalıdır. Ayarlar bölümüne girdikten sonra mobil veri etkinleştirilmelidir. Aynı ekranda bulunan erişim noktası adları sekmesine girilerek Yeni APN seçilir. Cep telefonunuzun sistemi ya da kullandığınız operatöre göre karşınıza çıkan ekranda girmeniz gereken bilgiler değişmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi ile internetiniz hızlanmış olacaktır.

Kullandığınız uygulamalar nedeni ile yavaşlamış olabilir. Böyle durumlarda uygulamalar devre dışı bırakılabilir. Önemli olan nokta internetinizi yavaşlatan uygulamayı belirlemektir. Güncellemelerin yapılması da internetin hızlanmasına yardımcı olabilmektedir. Ağ ayarlarını sıfırlamakta internetin hızlandıracaktır. Bu durumlardan biri de çözüm olmadıysa teknik bir destek almalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.