Bedava internet

Türk Telekom’dan 2 GB internet

09 Eylül 2019
Türk Telekom’dan 2 GB internet

Türk Telekom Tarifeye ek 2 GB internet. Türk Telekom faturasız hattınızda mevcut internet hakkınız bittiğinde bu paketten faydalanabilirsiniz. 2 GB internet paketini tarife ile birlikte kullanabilmek için 19 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Mobil internet Nasıl Tasarruflu Kullanılır?

Mobil veriyi tasarruflu bir şekilde kullanılabilmek için kontrollü ve dikkatli kullanmak gerekmektedir. Özellikle internet kotasının düşük olduğu mobil paketler kullanıma ayrıca dikkat etmelidir. Çünkü kota düşük olduğu için video izlemenizde ya da sosyal medya uygulamalarında çok fazla zaman geçirdiğinizde internet paketiniz çok çabuk bitecektir. Bu nedenle düşük kotalı mobil paketleri ihtiyaç olduğunda kullanmak daha iyi olacaktır.

Mobil interneti tasarruflu kullanmanın diğer yolları ise sosyal mesajlaşma uygulamalarından gelen fotoğraf ve video indirme işleminin otomatik olarak yapılmamalıdır. Evde internet varsa bunları orada indirmek tasarruf açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu işlemi akıllı telefonunuzun ayarlar kısmında yapabilirsiniz. Mobil veriniz açıldığında bile size gelen video veya fotoğrafları telefonunuz indirmez.

Bir diğer tasarruf yolu ise telefonunuza gelen güncellemeleri mobil veriniz açıkken yapmamaktadır. Bu işlemleri de internetin bulunduğu bir ortamda yapmakta fayda vardır. Yine telefonunuza indireceğiniz oyun veya uygulamaları da mobil veriden yapılmamalıdır. İnternetinizi tasarruflu bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu sıraladığımız işlemlere dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Tarifeye ek 2 GB internet Nasıl Yapılır?

2 GB Ek İnternet Paketini satın almak için;EK2GB yaz 5555’e gönder.19 TL

Ücret ödemeden faydalanabileceğiniz bazı kampanyalar için Türk Telekom bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlardan yararlanabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.