Bedava internet

Türk Telekom’dan Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi

08 Eylül 2019
Türk Telekom’dan Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi

Türk Telekom Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi kampanyası. Türk Telekom aboneleri faturasızdan faturalıya geçerken taraftar tarifelerini de seçiyor. Bu tarifeyi kullananlar bütün taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma hakkına da sahip oluyorlar.

Taraftar Rakipsiz 500 paketine sizde gelin; her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB cepten internetin keyfini çok avantajlı fiyatlarlaçıkarmaya başlayın. Üstelik taraftar hatları arasında sınırsızca konuşma hakkınız ile dilediğiniz kadar konuşun.

Operatör Seçimi

Telefon sahibi olmak için yola çıkanlar acaba hangi mobil operatörü kullanmalıyım derdine düşmektedir. Operatör tercihi yapmadan önce abone adayının ne istediğini doğru belirlemesi gerekir. Günümüz gençlerinin en çok aradığı özellik internet çekim gücü ve hızıdır. Hangi operatörün daha hızlı çektiğini ve çekim günün fazla olduğunu anlamak için hali hazırda kullananlardan alıp test edilebilir. Bazen operatörlerin internet çekim gücü ilden ile bölgeden bölgeye değişmektedir. Bundan dolayı A operatörü veya B operatörü diye bir tavsiye almak doğru olmayacaktır. Denemek ve test etmek daha doğru olacaktır.

Operatörlerin tarifeleri alınırken içeriklerinin ayrıntılı bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Çünkü göze batması ve dikkat çekmesi istenen kısımlar büyük puntolarla yazılırken asıl önemli olanlar küçük yazılır. Gözden kaçan bu bilgiler müşteriye yüksek fatura veya daha farklı aksilikler olarak geri döner. Bazı operatörlerin kullanımı sırasında bazı sıkıntılar bulunabilir. Örneğin toplu mesaj çekerken kasan operatörler vardır. Sıklıkla toplu kısa mesaj gönderecek olan aday müşterilerin bu konuya dikkat etmeleri tavsiye edilir.

Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi

Yeni Hat alan, Numara Taşıma ya da bireysel faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olup taahhüt vermeyen aboneler indirimsiz fiyat üzerinden ücretlendirilir.

Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi 
Taahhütlü Aylık Ücret*19 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret**29 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi500 Dk
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm taraftar hatlarıyla sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne56,70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS40,75 Kr/Dk
MMS1,25 TL/MMS
INTERNET250 MB / 7 TL

Türk Telekom Taraftar Rakipsiz 500 Paketi Nasıl Yapılır?

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak ya da yeni hat tesisi ile Taraftar Rakipsiz 500 tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Faturasız aboneler’de bu tarifeye geçiş yaparak faturalı bir şekilde kullanım yapabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.