Bedava internet

Turkcell 2. Hafta Kazan Kazandır 1 GB Bedava internet

19 Ekim 2019
Turkcell 2. Hafta Kazan Kazandır 1 GB Bedava internet

Turkcell’in yeni sen yap diye kampanyası olan Kazan Kazandır ile 2. haftada da 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Kampanyaya katılım şartları oldukça basit ve anlaşılır. Bu kampanyayı yaparak 1 gb bedava internet elde edebilirsiniz. Bu konuda Turkcell 2. hafta kazan kazandır 1 gb bedava internet kampanyası hakkında bilgiler paylaştık.

Alt kısımdaki anlatımdaki adımları gerçekleştirerek kazan kazandır kampanyasının 2. haftasındaki hediyenizi alabilirsiniz.

TURKCELL KAZAN KAZANDIR BEDAVA İNTERNET 2. HAFTA

14 Ekim 2019 – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanıp fotoğrafları arasında puanlama yapan Turkcell aboneleri, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanacağı 1GB hediye kazanacak. Uygulama haftasında ilgili görevi yerine getiren aboneler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahiptir. Kampanyadan faydalanmak için lgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış durumdaysa ve ilgili haftada hesap oluşturarak, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanırsa hem davet edilen kişi hem de siz 2. kez 1 gb bedava internet hakkını almaya hak kazanırsınız.

Ekstra Bilgi

Turkcell Video İzlerken İnternet Aşımına Uğratan Paketler

Artık elimizden düşüremediğimiz cep telefonlarımızla her türlü işlemi yapmak mümkün. Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla oyun oynayabilir; Instagram, Facebook hesaplarınızı kontrol edebilir veya YouTube da video izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Turkcell aboneleri daha çok az önce saydığımız uygulamaları kullanıyor. Bazen de gündemdeki haberleri okuyup Dünya’da olup bitenden haberdar olabilirsiniz. İşte veya okulda, araştırmalarınıza devam edebilirsiniz. Tabii bu işlemleri yapmak için cep telefonunuz internete bağlı olması gerekiyor.

İnternette fazla zaman geçirdiğinizde, mobil internet paketinizin çabucak bittiğine şahit olmuşsunuzdur. Hem de internetten video izliyorsanız, paketi aştığınızı fark etmeden izlemeye devam ettiğiniz zamanları dayaşamışızdır.

Bazı paketlerde internet aşımı olduğu zaman operatörünüz tarifenize ek ücret ile size internet paketi verebiliyor. Ama bazı paketlerde internet aşım kontrolü bulunuyor. Bu sayede internetiniz bittiğinde size mesaj geliyor ve ek ücret almadan internet kullanımınız sonlandırılıyor.

İlk bahsettiğimiz paketleri tercih etmeniz durumunda parasal açıdan zorluk yaşayabilirsiniz. Mobil internet paketi seçerken internet aşımı ile karşılaştığınızda sizden ücret talep etmeyen paketleri tercih etmeniz bütçenizin yararına olacaktır. Kısacası mobil internet paketinizi seçerken kullanacağınızdan fazla ya da az almanız sizi maddi olarak yakından ilgilendirecektir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.