Bedava internet

Turkcell 2 Tane 2 GB Bedava internet Kampanyası

12 Eylül 2019
Turkcell 2 Tane 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell abonelerinin yararlanabileceği 2 Tane 2 GB bedava internet kampanyası. Bu 2 kampanyadan size uygun olanına katılarak bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Güncel kampanyalardan olan bu 2 fırsattan faydalanarak ücret ödemeden internetinizi hemen alın. Diğer yeni kampanyalar için Turkcell bedava internet sayfasında yer alan fırsatlara bakın. Turkcell aboneleri yeni kampanyaları kullanarak bedava internet alabiliyorlar. Bu sayede ek paket almaya gerek kalmadan interneti diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

1. Kampanya İstanbul Kart yüklemesine 2GB Bedava internet

Paycell uygulamasını kullanıp İstanbul Kart yüklemesi yapan Turkcell abonelerinin hatlarına bir hafta boyunca yurt içinde kullanabileceği 2GB internet yüklenir.

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

18-07-2019 – 15-09-2019

  • Kampanyadan faydalanacak abone / kişi sayısı 100.000 ile sınırlıdır.

2. Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye!

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

01-05-2019 – 30-09-2019

Paycell ile faturasını ödeyenler internet kazanıyorlar. 1 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında Paycell uygulamasını kullanıp ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız ikinci kurum faturası ödemenize 2 GB internet hediye edilir. Ödeme işlemini paycell ile yapmanız gerekmektedir.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için 5955’e KAMPANYA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapmanız gerekir.
  • Kampanyadan tüm Turkcellliler yararlanabilir.

Bu kampanya bilgilerini Paycell resmi sitesinden de sorgulayabilirsiniz. Güncel kampanyaları kullanarak ücret ödemeden internet sahibi olmayı unutmayın. Ayrıca Turkcell tarifeleri, paketleri ve kampanyaları hakkında bilgi almak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.