Bedava internet

Turkcell 2020 bol internetli faturalı tarife

03 Mart 2020
Turkcell 2020 bol internetli faturalı tarife

Faturalı Turkcell abonelerinin faydalanabileceği bol internet bulunan tarifeler. 8 gb internet bana yeter diyorsanız, 750 dakika her yöne konuşma ve 8 GB internetli faturalı Turbo Süper Fırsat tarifesi tam size göre.

2020 yılında Turkcell aboneleri daha fazla internet kullanıyorlar. Turkcell’de internet kullanımının arttığının farkında olduğundan müşterilerinin gereksinimine uygun paketler çıkarıyor.

Turkcell Süper Fırsat Paketteki Faydalar

  • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
  • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
  • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeye Yıllık Nasıl Katılabilirim?

TURBOSUPERFIRSAT yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Tarife fiyatı aylık: 39 TL’dir.

Tarifeye aylık katılım yaparsanız aylık 39 TL karşılığında 4 GB internet kullanırsınız. Fakat tarifede 1 yıl kalma sözü verirseniz aynı fiyat üzerinden 8 GB internet kullanım hakkınız olur.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir, cep merkezlerine uğrayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.