Bedava internet

Turkcell 2020 Joker Plus 1 GB Bedava Kampanyası

27 Şubat 2020
Turkcell 2020 Joker Plus 1 GB Bedava Kampanyası

2020 Turkcell kampanyaları da müşterilerin oldukça fazla işine yarıyor. Güncel kampanyalardan yararlanan yeni aboneler ve mevcut müşteriler hediye dakika, sms ve internet gibi içeriklerden faydalanabiliyorlar. Bu kampanyaların bazıları uygulamalar üzerinden bazılarıysa tarife ile verilebiliyor.

Turkcell Joker Plus Kampanyası ile 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylar yazımızın devamında.

Joker Plus Kampanyası 2020

17.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo+ Maksi 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Süper 15GB ve Turbo+ Eko 5GB tarifelerine yapılan geçişlerde yurt içinde geçerli 12 ay içerisinde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz 1 adet haftalık 1 GB paketi hediye edilir.

  • Aboneler kampanya kapsamında verilen 1 haftalık 1 gb internet hakkından sadece 1 defa faydalanabilirler.
  • Hediyenin kullanılabilmesi için sms ile aktif edilmesi gerekir.

Kampanya kapsamında verilen hediye internet devir etmez ya da durma özelliği bulunmamaktadır.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya bireysel faturalı hatlar içindir.

06.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo+ Maksi 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Süper 15GB ve Turbo+ Eko 5GB paketlerine yapılan geçişlerde yurt içince geçerli 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 1 adet haftalık 1 GB paketi hediye edilecektir. 

Kullanımlarınız ile alakalı %80 ve %100 kullanım mesajı hattınıza iletilir. Kalan kullanım haklarınızı Dijital Operatör uygulamasından da sorgulayabilirsiniz. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Geçerlilik tarihi: 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.