Bedava internet

Turkcell 29 Ekim Hediyesi, 29 Ekim Bedava internet 2019

28 Ekim 2019
Turkcell 29 Ekim Hediyesi, 29 Ekim Bedava internet 2019

Güncel kampanya olarak beklenen fırsatlardan biri de Turkcell 29 Ekim hediyesi, 29 Ekim bedava internet 2019 kampanyaları. Turkcell resmi sitesi üzerinden 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutlayan bir video yayınladı. Bildiğiniz gibi özel günleri unutmayan tek gsm operatörü Turkcell diyebiliriz. Bu özel günlerde hediye internet, dakika ve sms gibi kampanyalar ile müşterilerine hizmet veriyor.

Turkcell 29 Ekim Bedava internet Kampanyası

Birçok kişi tarafından beklenen Turkcell 29 Ekim bedava internet kampanyasıyla alakalı resmi kanallardan herhangi bir açıklama yapıldığında buradan sizlerle paylaşılacak. Güncel kampanyaları takip ederek BiP, Salla kazan ve benzeri kanallar ile hediye alan Turkcell aboneleri böyle bir kampanya düzenlenmesi halinde kampanyadan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Güncel kampanyaları görmek için Turkcell bedava internet kategorisinde yer alan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell 29 Ekim Hediyesi

2019 yılına ait beklenen Turkcell 29 Ekim hediyesi ile alakalı bir bildirim yapılması halinde burada da yayınlanacaktır. Güncel kampanyalardan yararlanarak faturalı ve faturasız hattınızda ücretsiz dakika, sms ve internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan ayında olsun, Kurban bayramında olsun müşterilerinin memnun etmek için sürekli hediyeler veren bir gsm operatörü. Muhtemelen bizim düşüncemize göre bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet bayramında da otomatik tanımlanan bir hediye ile abonelerini sevindirecek. Bildiğiniz gibi gsm operatörleri hediye vermek zorunda değil. Fakat müşteri memnuniyetini en üst plana taşımak için Turkcell bu ve buna benzer özel günlerde her zaman hediyeler vermiştir. Türkcell 29 Ekim bedava dakika, sms ve internet hakları aboneler tarafından heyecanla bekleniyor.

Turkcell 29 Ekim Kampanyası

Turkcell 29 Ekim kampanyası ile hattınıza tanımlanacak olan içerikler yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan kampanya hakları geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.