Bedava internet

Turkcell 3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Bedava internet

09 Eylül 2019
Turkcell 3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Bedava internet

Turkcell 3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Bedava internet kampanyası. Turkcell aboneleri her hafta Salla Kazan kampanyasına katılarak birbirinden farklı hediyeler kazanıyor. Bu kampanya ile Paycell fırsatları, Google Play fırsatları gibi bir çok içerikten birini kazanabilirsiniz.

Salla kazan kampanyasından sadece 4.5G uyumlu sim kart ve cihazı olan Turkcell aboneleri yararlanabilir. Turkcell faturalı ve faturasız müşteriler bu kampanya sayesinde hediyeler kazanabilirler. Tabi ki her müşteriye 3 ay tekrarlı 1 gb hediyesi çıkmayabiliyor. Fakat hediye olarak tanımlanacak olan internet fırsatlarından biridir. Ek internet paketine ücret ödemeden önce operatörünüzün Turkcell bedava internet veren kampanyalarına katılmayı unutmayın.

Turkcell 3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.

Kampanya kapsamında 3 ay Turkcell abonelerine bu hediyeyi kazanması durumunda 1 GB bedava internet tanımlanır.

  • Hediyeyi Dijital Operatör uygulamasından Salla Kazan kampanyasına katılarak kazanabilirsiniz.
  • Herkese farklı hediyeler tanımlanmaktadır.
  • Bu hediye de hattınıza tanımlanacak olan hediyelerden biridir.

Turkcell internetin Bitince Yapman Gerekenler

Öncelikle Operatörüne ait güncel kampanyaları kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu kampanyalara katılarak bedava internet ve buna benzer hediyeler kazanabilirsin. Bu sayede ek bir ücret ödemeden paket kullanabilirsiniz.

Eğer size uygun bir kampanya yoksa, ek bir paket alarak kullanım yapmanız aşım yapmanızdan daha faydalı olacaktır. Aşım ücretleri mevcut paket ücretine göre daha pahallıdır. Daha az kullanım yapsanız dahi yüksek ücretler ödemenize neden olur. Gsm operatörüne ait güncel kampanyaları Turkcell kategorisine giriş yaparak görebilirsiniz.

Daha fazla kampanya haberleri için sayfa bildirimini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.