Bedava internet

Turkcell 5000 Kişiye 10 TL Hediye Ediyor

12 Eylül 2019
Turkcell 5000 Kişiye 10 TL Hediye Ediyor

Turkcell bu kampanyası ile yine abonelerine 10 TL hediye ediyor. Kampanya kapsamında müşteriler Paycell kullanırken belirtilen işlemi yapmaları halinde 10 TL kazanıyorlar.

Kampanya 06- 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Henüz Paycell Kart sahibi değilseniz kartınızı Turkcell Mağazaları’ndan ya da turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için Paycell kullanıyor olmanız gerekir. Aldığınız Paycell Kart’ınızı Turkcell Mağazaları’ndan ya da Paycell uygulamasından aktif hale getirebilirsiniz. Paycell mobil uygulamasını uygulama mağazandan hemen ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsin. Kampanyadan Paycell Kart fiziki ya da sanal kart sahibi tüm aboneler faydalanabilecektir. Kampanya şartlarını karşılayan 5000 müşteri kampanya kapsamında 10 TL kazanır.

Turkcell Restoran Harcamanıza 10 TL hediye

Paycell Kart ile 06- 30 Eylül tarihleri aralığında bir defada 30 TL ve üzeri restoran harcaması yapan Turkcell aboneleri 10 TL kazanıyor.

  • 10 TL hediye, 06 -30 Eylül tarihleri arasında Paycell Kart sahibi aboneler tarafından, Paycell Kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri restoran harcaması yapması halinde kazanılır.
  • Hediye 10 TL, Paycell Kart’a gün sonunda yüklenecektir.
  • Kampanya Yeme-İçme kategorisi içinde yer alan üye iş yerlerinde geçerlidir.
  • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız sadece bir defa yararlanabilir.
  • Kampanya 5.000 kullanım ile sınırlıdır.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.