Bedava internet

Turkcell 7 Gün 2 GB 500 DK 20 TL

25 Eylül 2019
Turkcell 7 Gün 2 GB 500 DK 20 TL

Turkcell faturasız aboneler 1 hafta kullanabilecekleri 2 GB internet, 500 dakika konuşma hakkını sadece 20 TL karşılığında satın alabiliyorlar. Sadece faturasız hat sahibi Turkcell müşterileri bu paketi satın alabilirler.

Güncel Kampanyalardan da faydalanarak Turkcell Bedava internet haklarını alarak kullanım yapabilirler.

Turkcell Haftalık 2 GB 500 DK Paketi Nasıl Yapılır?

Paketi Turkcell.com.tr resmi web sitesinden yükleyebilirsiniz. Turkcell Mağazalarından ya da Dijital Operatör uygulamasından da satın alabilirsiniz.

Ücretli bir pakettir. Paketin 25.09.2019 itibariyle fiyatı 20 TL’dir.

Mobil İnternet Kampanyaları

İnternetin hayatımızda önemli bir yer tutması ve son zamanlarda mobil internetteki artış,  kullanıcıların isteği ve ihtiyacı doğrultusunda GSM operatörlerini kampanyalar yapmaya itmiştir. Böylece kişilerin en uygun mobil paketlerini daha uygun fiyatlarda alması sağlanmaktadır.

Mobil internet kampanyalarında, kullanıcıların beklentileri göz önüne alınarak sunulmaya başlamıştır. Buna göre hem internetten bolca faydalanıp, hem de konuşma süresinden ödün vermek istemeyen kişiler için özel kampanyalar başlatılmıştır.

Dakikası bol kampanyaların yanı sıra, operatöre bağlı kişilerin kendi aralarında sınırsız konuşmalarına olanak sağlayan konuşma paketleri sunulmuştur. Belirli yaş aralığındaki gençlere özel kampanyalar olduğu gibi, bazı meslek grupları için de kendi aralarında avantajların sunulduğu paketler de mevcuttur.

Ayrıca bazı GSM operatörleri, 12 ay kalma sözüne karşılık yeni müşterilerine özel indirim avantajı sunan paketlerle hizmet vermektedir. Bunun haricinde mobil internet paketine özel ekstra indirimler ve ek internet kotası ile kullanıcısına özel kampanyalar sunmaktadır.

Böylece, her müşteriye uygun farklı kota seçeneği ve uygun fiyat avantajı ile mobil internet kampanyalarından faydalanmak mümkün olmaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.