Bedava internet

Turkcell 7 Günlük instagram 3 GB bedava internet

18 Eylül 2019
Turkcell 7 Günlük instagram 3 GB bedava internet

Turkcell müşterilerinin en fazla instagram uygulamasında vakit geçirdiğini biliyor. Bildiğiniz gibi birçok mobil hat kullanıcısının internetinin erken bitmesinin sebebi de instagram uygulaması. Turkcell uzun süreden beri devam ettirdiği Salla Kazan kampanyasında instagram’a özel bedava internet paketi kazanmanıza da olanak sağlıyor.

Salla kazan hediyeleri arasında bulunan Haftalık 3 GB İnstagram bedava internet hediyesini siz de kazanabilirsiniz. Tabi ki salla kazan uygulaması ile kampanyaya katılırsanız kesin bu hediyeyi kazanabilirsiniz diyemeyiz. Fakat kazanabileceğiniz hediyelerden biri de Haftalık 3 GB Instagram hediyesidir.

Bütün güncel haftalık ve aylık hediyeleri görmek için Turkcell bedava internet başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Haftalık 3 GB Instagram

  • Salla kazan hediyelerinden biridir.
  • Sadece İnstagram uygulamasında geçerlidir.
  • Hediye aktivasyon mesajından sonra 7 gün boyunca geçerlidir.
  • Geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinir.
  • Faturalı ve faturasız 4.5G sim kart ve cihaza sahip aboneler Salla Kazan kampanyasına katılabilirler.

Faydalı Bilgi

Mobil İnternet Kullanımı ve Fatura Takibi

Cep telefonları, telekomünikasyon hizmetlerinden yararlanmak için en çok tercih edilen iletişim araçları arasında yer almaktadır. Günümüzde ülkemizde, 7’den 70’e herkesin elinde farklı model ve farklı renklerde cep telefonlarını görebiliriz.

Telefon sayesinde; tanıdıklarla iletişim halinde olmak, yeni insanlarla tanışmak, sosyal mecralardaki hesapları kontrol etmek, oyun oynamak ve internette sörf yapmak mümkün. Elimizin altında olan bu cihaz, bizlere geniş bir yelpaze sunuyor.

Bunları yaparken de dakika, SMS ve internet aşımlarına dikkat etmekte fayda olacaktır. Zira paket aşımlarında tarifeye ek fiyatlandırma uygulanmaktadır. Bunun önüne geçmek için de kullanacağınız paketi satın almadan önce içeriğin size yetip yetmeyeceğini değerlendirmelisiniz.

Paket tercihinin kişiye uymaması ya da ücretin fazla gelmesi gibi durumlarda paketin veya kampanyanın süresi dolmadan iptal edilmesi, taahhütlü ve taahhütsüz faturalarda ek ücret ödenmesini gerektirir. Fatura kesim ve ödeme tarihlerini takip edip zamanında ödemeniz gerekmektedir. Ödemenin gecikmesi durumunda faturaya ek gecikme faizi eklenir. Ve ödenmeyen faturalar nedeniyle hattınız kullanıma kapatılabilir. Kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek faturanızı geç ödeme durumunuz ortadan kalkacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.