Bedava internet

Turkcell Abonelerine yine 10 TL Hediye Ediyor

05 Eylül 2019
Turkcell Abonelerine yine 10 TL Hediye Ediyor

Turkcell faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya sayesinde müşterilere 10 TL hediye edilir. Hediye edilen tutar gerçek paraya çevrilmez.

Kampanyadan daha öncesinde faydalanmış olan müşteriler tekrar faydalanamayacaktır. Turkcell’e ait daha öncesinde bedava internet kampanyaları paylaşmıştık. Bu kampanyanın da bir çok kullanıcının işine yarayacağını düşündüğümüzden paylaşmak istedik. Bu sayede aboneler yaptıkları harcama karşılığında 10 TL kazanacaklar. Kampanyaya katılacak abone sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Resmi sayfada da App store’da ilk harcamanıza tam 10 TL hediye! başlığı altında yayınlanan kampanya şu şekilde.

Turkcell Abonelerine Harcamaları Karşılığında 10 TL Hediye

App Store’da ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme olarak ayarlayan ve 5-30 Eylül tarihleri arasında SIMDI yazıp 5955‘e gönderen Turkcell abonelerine, App Store’da geçerli 10 TL hediye edilir. App Store’da ödeme yönteminizi mobil ödeme olarak tanımlayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  • Kampanyadan her müşteri sadece 1 kez faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında 10 TL kazandıktan sonra uygulama yada oyun satın alırsanız; Hediye, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşer. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar faturaya yansımaz ya da kontör’den düşmez.

Bedava internet

Güncel kampanyalar ile katılım şartlarını yerine getirerek bedava internet kazanmak için alt kısımdaki başlığı ziyaret edin. Görsele dokunarak yine ilgili sayfaya erişebilirsin.

Turkcell bedava internet

Zamanının çoğunu internette geçirip tarife internetini tüketenler bu kampanyadan yararlanmayı unutmasın. Bu ay tarife satın alamadıysan güncel kampanyalar ile hediye internet alabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.