Bedava internet

Turkcell Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB

20 Eylül 2019
Turkcell Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB

Turkcell Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB kampanyası. Turkcell’in akıllı Çocuk saati ile beraber sunduğu tarifelerden biridir. Bu tarifeyi çocuğunuza seçerek dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Akıllı Çocuk Saatleriniz ile birlikte 2 GB internet, her yöne 300 DK, 300 SMS içeren paketinden yararlanabilirsiniz.

Tarife içeriği ve fiyatı;

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
300 DK HER YÖNE2 GB İNTERNET300 SMS HER YÖNE19,90 TL / AY YILLIK ABONELİK 53,90 TL / AY AYLIK ABONELİK

Tarifeden Kimler Faydalanabilir?

  • Sadece Alcatel Movetime MT30 Akıllı Çocuk Saati, Bilicra BLC 101 Akıllı Çocuk Saati, Wiky S Akıllı Çocuk Saati, Wiky 3Plus Akıllı Çocuk Saati ve Wiky 4 Akıllı Çocuk Saati kontratları ile birlikte sunulmaktadır.

Turkcell Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB Nasıl Yapılır?

  • Yukarıda belirtilen akıllı çocuk saatini alan aboneler faydalanabilirler.
  • Kampanyaya Turkcell iletişim merkezlerinden katılabilirsiniz.

Ekstra Bilgiler;

Cebimizdeki Tarife

Her geçen gün internete ayırdığımız vakit artmaktadır. İnternetin bize sunduğu bilgi ve belge buna paralel olarak çeşitlilik göstermektedir. Gelişen internet şartlarında halk arasında kota diye bilinen kullanım limitlerimiz de artmaktadır.

Eskiden, SMS dediğimiz mesajlaşmayı artık bedava programlar ve uygulamalar sayesinde internet aracılığıyla yapıyoruz. Hatta yazışma dilinin bile değiştiği, emoji denilen figürlerle karşıdakine ihtiyaçların anlatılabildiği görülmektedir. Yazışmayı tercih etmeyenler de görüntülü konuşmadan faydalanabilmektedir.

Bahsedilen tüm yöntemler bir şekilde GSM firmalarının tarifelerini şekillendirmektedir. İnternet kullanımını tercih edenlere uygun paket seçenekleri olduğu gibi konuşma dakikalarına daha çok ihtiyaç duyanlara özgün paketlerinde var olduğu bilinmektedir. Bu seçeneklerin yanında devamlı olarak ücretsiz her GSM firmasıyla kullanılabilecek SMS miktarları da yer alır. Ancak paket seçiminde SMS özellikleri en az göz önünde bulundurulan seçenek haline gelmiş durumdadır.

Ülkemizde bulunan GSM firmaları kullanıcılarına tüm bu hizmetleri daha iyi sağlayabilmek için teknolojinin tüm imkanlarıyla kendilerini devamlı olarak geliştirmektedirler. Çünkü kullanıcıların tercih sebepleri arasında erişilebilirlik ve yaygınlık konuları da göz önünde bulundurulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.