Bedava internet

Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası 1000 Dakika

17 Eylül 2019
Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası 1000 Dakika

Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası 1000 Dakika sunan tarifeden faturalı aboneler yararlanabilirler. Zengin içerikli Altın Yaşlar tarifesi ile 65 yaş üzeri Turkcell müşterileri sevdikleri ile doya doya konuşuyor.

Mevcut aboneler güncel kampanyalar ile hediye alabilmek için Turkcell bedava internet sayfasındaki fırsatlara bakabilirler.

Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası

Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası ile Altın Yaşlar Avantaj paketindeki dakikalarınızı ikiye katlayıp 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam her yöne 1000 Dk , her yöne 1000SMS/MMS, 100 MB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım haklarına sahip olursunuz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
1000 DK HER YÖNE100 MB İNTERNET1000 SMS HER YÖNEDergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB39 TL /AY

Kampanya Bilgisi;

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Kampanya hangi yönlere geçerlidir? 

Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası ile paketinizdeki dakikalar ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS/MMS, 100 MB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz. Kampanya faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Yıllık abonelik kampanyasına katılmak istediğiniz paketteyseniz bulunduğunuz fatura döneminden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlarsınız. Başka bir paketteyseniz ilk fatura kesim tarihinizde talepte bulunduğunuz pakete geçişiniz gerçekleşir ve kampanyanız başlar. Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında kampanyadan hemen faydalanmaya başlar. Evet, bilgilendirme SMS’i gelir.           

Kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Evet, her fatura döneminde paketiniz yenilenir.

Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • ALTIN YASLAR AVANTAJ yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Bu tarifeden yararlanmak için 65 yaş ve üstü olmanız gerekir.
  • Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.