Bedava internet

Turkcell Avans TL Nasıl Açılır – Kapatılır?

05 Ekim 2019
Turkcell Avans TL Nasıl Açılır – Kapatılır?

Turkcell Avans TL Nasıl Açılır – Kapatılır? “Eyvah! TL bakiyem bitti” dediğiniz anda Turkcell her zaman yanınızda. Cep Avans kampanyası ile TL bakiyeniz bitse dahi konuşmalarınız yarıda kesilmez.

Turkcell’e ait en yeni kampanyalar hakkında bilgi almak için Turkcell kategorisini ziyaret edebilirsin.

Turkcell Avans TL Nedir?

Faturasız hattınızda TL’niz bitse dahi konuşmanız bitmez. TL’niz tam bitmek üzereyken Turkcell size 8 TL avans verir, bu sayede konuşmanız yarıda kesilmez.

  • Avans TL’den faydalanan abonelerin “bakiyesi bitse de konuşması yarıda kalmaz”.

Ücreti: 1,99TL / AY

90 günden uzun süredir Turkcell kullanan aboneler aylık 1,99 TL karşılığında servisten faydalanabilir. Servisi kullanmak için hemen AVANS yazıp 2200‘a gönderin.

Turkcell Avans TL Nasıl İptal Edilir – Kapatılır?

  • Aylık 1,99 TL karşılığında servisten yararlanan kullanıcılar ise servisi iptal etmek için IPTAL AVANS yazıp 2200‘a göndermeleri yeterlidir.

Ekstra Bilgi

Hangi Tarifeyi Neye Göre Seçmeliyiz ?

O kadar çok tarife satışa çıktı ki bazen hepimizin kafası bir noktada karışıyor. Biz bu tarifeleri neye göre seçmeliyiz ? Seçtiğimiz bu tarifelerde bazen hiç kullanmadığımız paketler bile mevcut. Bunu bile bile satın almak zorunda kaldığımız tarifeler oluyor. Bu konuda ne kadar  bilinçliyiz ?

       Kendimize asıl sorumuzun şu olması lazım. Tarifeyi satın alırken asıl ihtiyacımız olan nedir ? Kimisine göre internet paketi, kimisine göre sms paketi, kimisine göre konuşma paketleri. Eğer siz bu paketlerden bir ya da iki tanesi veya hepsini de olabilir, yoğun kullanıyorsanız kullandığınız paketlerin yoğunluğuna göre tarife seçmelisiniz. Dakikayı çok kullanıyorsanız konuşma süresini yüksek tutan, internet ve smsi az tutan tarife almalısınız. Interneti çok kullanıyorsanız sms ve dakika az olmalı. Smsi kullanıyor iseniz dakikanın, internetin çok olması işinizi görmeyecektir. Tam tersini seçtiğinizde bir zarar var mı ? Tabii ki bir zarar yok. Tek zarar cebinize olacaktır. Fazla verilen para cebinizi yakacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.